М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
5д6д7д
5д6д7д
08.09.2020 15:33 •  Право

Кто может ограничить власть президента рф, федерального собрания, правительства рф, судебной власти. подскажите статьи в конституции в которых про это написано

👇
Ответ:
kirillavinov
kirillavinov
08.09.2020
Хороший вопрос. Я попробую на него ответить . . . . Без понятия(извини
4,8(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
юля6712
юля6712
08.09.2020

ответ:Загальне зниження рівня життя, неблагополуччя сімей, які з втратою прибутку втрачають і моральні цінності, відсутність нормальних побутових умов – все це призводить до того, що діти вчиняють злочини.

Упродовж  2017 року на Миколаївщини зареєстровано зростання рівня підліткової злочинності 3 178 до 253 кримінальних правопорушень.

Зросла кількість злочинів, учинених неповнолітніми, у місті Миколаєві,  Врадіївському, Веселинівському, Новобузькому, Новоодеському та Снігурівському  районах. Водночас, питома вага у загальній структурі злочинності зменшилась з 4,2 % до 3,7 %.

Із загальної кількості кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми або за їх участі, 224 відносяться до категорії майнових злочинів, з яких: 183 – крадіжки майна усіх форм власності, 29 – пограбування, 4 – розбійні напади, 8 – шахрайства.Причини підліткової злочинності, як правило, це неналежний догляд батьків за дітьми, недостатня профілактична робота з боку працівників органів поліції, освіти, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді тощо.

Дорослі покликані допомагати молоді розвиватись у позитивному напрямі, блокуючи напрямки, що мають яскраво виражений негативний характер.

Так, працівниками органів прокуратури області постійно проводяться профілактичні заходи серед неповнолітніх з метою недопущення вчинення ними правопорушень.

Зокрема,  22 лютого 2018 року, працівниками Баштанської місцевої прокуратури проведено правовий захід для учнів старших класів Новоєгорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баштанського району.

Під час бесіди звернуто увагу дітей на правові аспекти дорослого життя, правила  поведінки, як у побуті, так і під час навчання. Прокурори розповіли про види правопорушень та відповідальність за їх вчинення, ознайомили з основами чинного законодавства щодо захисту прав дітей.  У подальшому спілкування проходило у формі «запитання-відповідь», в якій діти активно прийняли участь, також приводилися приклади із життя та діти виказували свої міркування щодо виходу із ситуації.

Такі навчання проводяться з метою підвищення рівня обізнаності молоді та уміння самостійно робити правильні висновки, формування навичок вирішення реальних життєвих ситуацій, орієнтування у правовому законодавстві.

Працівники прокуратури підтримують неповнолітніх, які потрапили у конфлікт із законом.  Зокрема, керівництвом регіональної прокуратури та працівниками відділу ювенальної юстиції прокуратури області систематично перевіряється дотримання прав неповнолітніх, які утримуються у Миколаївському СІЗО, законність їх поміщення до установи, стан забезпечення матеріально-побутових умов, охоплення підлітків освітою, надання соціально-психологічної та педагогічної до , обґрунтованість та законність застосування заходів заохочення і стягнення тощо.

Окрім того, першим заступником прокурора області Олександром Білоусом передано неповнолітнім, які утримуються в слідчому ізоляторі, книги  «Володар мух» Вільяма Голдинга та « 365 коротких історій для душі» Бруно Ферреро.  Сподіваємось, що книги позитивно вплинуть на свідомість неповнолітніх ув’язнених, до їм зробити правильні висновки щодо своєї протиправної поведінки та змінитись на краще.

Однак, лише робота правоохоронних органів не дасть належного позитивного результату без індивідуальної роботи батьків або осіб, які їх замінюють, та належної організації дозвілля дітей.

Объяснение:

4,5(21 оценок)
Ответ:
daniilmosl
daniilmosl
08.09.2020
В первую очередь, Пименов, стараясь испортить доброе имя коллеги, нарушает правила корпоративной этики, и ему должна быть предусмотрена ответственность в рамках учредительного договора акционерного общества. Во вторых, если сведения, которые приводит Пименов не являются достоверными, коллега может потребовать их опровержения и взыскания с Пименова моральной компенсации за вред, причиненные его чести, достоинству и деловой репутации. Клевета, содержащаяся в публичном выступлении, публично демонстрирующемся произведении или средствах массовой информации, -наказывается штрафом в размере до одного миллиона рублей или в размере заработной платы или иного дохода осужденного за период до одного года либо обязательными работами на срок до двухсот сорока часов (ст. 128.1 УК РФ).
4,8(98 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ