М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Вова3371346
Вова3371346
26.06.2022 03:54 •  Право

Чем отличается дорога от проезжей части?

👇
Ответ:
parus27
parus27
26.06.2022
Проезжая часть - это дорога + тротуары. Дорога состоит из полос (наименьшее - 2 полосы: одна твоя, другая встречная).
4,6(27 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
GGame78
GGame78
26.06.2022

Объяснение:

1.Громадянин — це особа, яка належить до постійного населення певної держави, має нормативно закріплений статус, користується захистом держави як у межах її території, так і поза нею. Громадянин має певні особливості, що надають можливість бути суб'єктом не лише економічних та соціальних, а й політичних відносин.

це біологічна категорія, що визначає належність живої істоти до людського роду за певними анатомічними особливостями та фізіологічними функціями.

2.Конституційні гарантії прав і свобод Конституційні гарантії - це визначення закону, що утворюють складову частину конституції, які забезпечують захист населення від довільного порушення або зміни основних законів країни.

3. якщо прожити в країні 5 років не виїжджаючи з неї, якщо в тебе батько (наприклад поляк) а мати українка і тобі не має ще 14 років то при досягнені цього віку дитина може вибрати своє громадянство

4,4(87 оценок)
Ответ:
natasha8952
natasha8952
26.06.2022

Коло суб’єктів, наділених правом звернення до Європейського суду, порядок реалізації зазначеного права та умови прийнятності скарги визначенні у статтях 32-35 Конвенції. 

Відповідно до статей 33 та 34 Конвенції на розгляд Європейського суду може бути подано дві категорії скарг – міждержавні та індивідуальні. 

Згідно зі статтею 33 будь-яка держава-учасниця може звернутися до Європейського суду зі скаргою на дії іншої держави-учасниці, які порушують положення Конвенції та протоколів (стаття 33 Конвенції). Розгляд міждержавних скарг не залежить від того, чи стосується порушення Конвенції безпосередньо інтересів держави-заявниці або чи має потерпіла особа громадянство держави, яка звертається до Європейського суду. Ці обставини не впливають на визнання скарги прийнятною, оскільки метою міждержавних справ є, перш за все, приведення в дію конвенційного правозахисного механізму у випадках, коли йдеться про ймовірні порушення європейського публічного порядку. 

4,5(21 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ