Объяснение:
1.Громадянин — це особа, яка належить до постійного населення певної держави, має нормативно закріплений статус, користується захистом держави як у межах її території, так і поза нею. Громадянин має певні особливості, що надають можливість бути суб'єктом не лише економічних та соціальних, а й політичних відносин.
це біологічна категорія, що визначає належність живої істоти до людського роду за певними анатомічними особливостями та фізіологічними функціями.
2.Конституційні гарантії прав і свобод Конституційні гарантії - це визначення закону, що утворюють складову частину конституції, які забезпечують захист населення від довільного порушення або зміни основних законів країни.
3. якщо прожити в країні 5 років не виїжджаючи з неї, якщо в тебе батько (наприклад поляк) а мати українка і тобі не має ще 14 років то при досягнені цього віку дитина може вибрати своє громадянство
Коло суб’єктів, наділених правом звернення до Європейського суду, порядок реалізації зазначеного права та умови прийнятності скарги визначенні у статтях 32-35 Конвенції.
Відповідно до статей 33 та 34 Конвенції на розгляд Європейського суду може бути подано дві категорії скарг – міждержавні та індивідуальні.
Згідно зі статтею 33 будь-яка держава-учасниця може звернутися до Європейського суду зі скаргою на дії іншої держави-учасниці, які порушують положення Конвенції та протоколів (стаття 33 Конвенції). Розгляд міждержавних скарг не залежить від того, чи стосується порушення Конвенції безпосередньо інтересів держави-заявниці або чи має потерпіла особа громадянство держави, яка звертається до Європейського суду. Ці обставини не впливають на визнання скарги прийнятною, оскільки метою міждержавних справ є, перш за все, приведення в дію конвенційного правозахисного механізму у випадках, коли йдеться про ймовірні порушення європейського публічного порядку.