М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
polina7snoy
polina7snoy
01.07.2020 17:23 •  Право

Тематичне оцінювання по темам: варіант 1 закони в житті твоєї сімї . твої права в трудових відносинах. 1. вкажіть, що з названого належить до особистих немайнових прав подружжя згідно з сімейним кодексом україни. а право на охорону здоров'я. б право на материнство та батьківство. в право на інформацію. г право на недоторканність житла. 2. встановіть, до якого віку особа має правовий статус дитини. а до досягнення нею 12-ти років. б до досягнення нею 14-ти років. в до досягнення нею 16-ти років. г до досягнення нею 18-ти років. 3. визначте, що з названого не належить до видів трудового договору. а договір про сезонну роботу. б договір про сумісництво. в ліцензійний договір. г контракт. 4. вкажіть, що є зайвим у переліку додаткових умов трудового договору а умова про випробування. б умова про суміщення професій і посад. в умова про надання житла. г ціна договору. 5. вкажіть вік, з якого особа може ставати до роботи без згоди батьків. а 14 років. в 18 років. б 16 років. г 21 рік. 6. зазначте шлюбний вік для жінки згідно з законодавством україни. а 16 років. б 17 років. в 18 років. г 19 років. 24. визначте, до кого/якого органу має звернутися за дозволом 16-річна особа, яка ба¬жає укласти шлюб. а до батьків. в до органу опіки та піклування. б до суду. г до органу реєстрації актів цивільного стану. 7. вкажіть, що з названого належить до спільного майна подружжя. а коштовності, подаровані в шлюбі одному з подружжя. б майно, успадковане одним із подружжя. в придбана в шлюбі одним із подружжя квартира. г гроші на банківському рахунку одного з подружжя, внесені ним до реєстрації шлюбу. 8. вкажіть, яке стягнення накладається на працівника за порушення ним трудової дисципліни. а догана. в позбавлення премії. б зауваження. г зменшення посадового окладу. 9. зазначте, що не належить до основних (обов'язкових) умов трудового договору. а строк дії договору. в оплата праці. б місце роботи. г надання житла. 10. виберіть варіант, що є розв'язком ситуації: петро к. подав заяву про звільнення за власним бажанням. однак за два тижні директор заводу повідомив, що не може його звільнити з тієї причини, що на його місце не знайдено іншого працівника. а петро к. має працювати на заводі доти, доки не буде прийнято на його місце іншу особу. б директор заводу повинен звільнити петра к. у строки, що вказані в його заяві. в петро к. має самостійно підшукати іншого працівника на своє місце. г петро к. має пропрацювати на заводі 14 днів. 11.дайте визначення поняттям: - шлюб - - трудовий договір 12. порівняйте поняття: і неповний робочий час.

👇
Ответ:
JIuchno
JIuchno
01.07.2020
1 б
2 г
3 б або г
4 б
5 в
6 в
7 г
8 б
9 г
10
11 шлюб- це добровільний, рівноправний союз між жінкою і чоловіком, спрямований на створення сім'ї.
трудовий договір- угода між роботодавцем та робітником,за якого робітник забов"язується виконувати дану роботу,а роботодавець- забезпечувати умовами праці,зарплатнею.
4,7(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
VladaCatVlada5
VladaCatVlada5
01.07.2020
Органами центрального в московском государстве были приказы. московские приказы развились из тех первоначально единоличных и временных правительственных поручений, которые московский великий князь давал своим боярам и вольным слугам, “приказывая” им ведать какую-либо отрасль дворцового хозяйства и . вообще приказ есть частное поручение, а не орган. но в 16-17 веках эти “единоличные поручения” превратились в сложные и постоянные присутственные места, получившие название изб или приказов. вместе с приказом ведать дело они получили определенные полномочия и компетенцию. приказы превратились в органы верховной власти. они существовали власти царя и были от нее неотделимы. причина появления приказов - централизация. это были учреждения московского порядка со строгой вертикальной структурой. оприказ вмещал в себя судейские и административные функции. они были для лиц в подведомственным им отраслях . стрельцы судились в стрелецком приказе, иностранные специалисты в иноземном приказе и т.д. приказы, будучи административными органами, рассматривали дела, порученные их надзору самостоятельно. в случае невозможности разрешить дело, оно представлялось рассмотрению боярской думы.
4,4(64 оценок)
Ответ:
daниил1
daниил1
01.07.2020
1)если гражданин о.петров сделал административное нарушение 2006 года,значит,на то время ему выполнилось 16 лет.значит,он был несовершеннолетним.к тому же,соблюдая действия милиции в делах несовершеннолетних в нарушениях административного права,она может задержать на некоторое время правонарушителей или провести другие меры воспитания.нарушена статья(распивания алкогольных напитков в общественных местах несовершеннолетними),так что милиция сдесь имеет полное право на задержание. 2)сюда относят ,администрационный штраф или арест,дисквалификация,конфискация орудия совершения административного правонарушения.дело в том,что в отношении лиц могут применятся все ети виды ,юридических-только ,админ.штраф,административное приостановление деятельности.тоесть разница-в том,кто совершил админ.правонарушение. 3)да.действия сотрудников гибдд целиком правомерны,поскольку гражданин нарушил дорожные  правила ,в данном случае-превышение скорости.
4,4(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ