1) право на защиту чести и доброго имени
4) право на частную собственность
Відповідно до статті 40 Конституції України, Законів України «Про звернення громадян», «Про статус народного депутата України», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про комітети Верховної Ради України», статті 9 Закону України «Про прокуратуру» та з метою забезпечення реалізації прав громадян на особисте звернення до органів прокуратури України НАКАЗУЮ:
Відповідно до статті 40 Конституції України, Законів України «Про звернення громадян», «Про статус народного депутата України», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про комітети Верховної Ради України», статті 9 Закону України «Про прокуратуру» та з метою забезпечення реалізації прав громадян на особисте звернення до органів прокуратури України НАКАЗУЮ:1. Затвердити Інструкцію про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, що додається.
Відповідно до статті 40 Конституції України, Законів України «Про звернення громадян», «Про статус народного депутата України», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про комітети Верховної Ради України», статті 9 Закону України «Про прокуратуру» та з метою забезпечення реалізації прав громадян на особисте звернення до органів прокуратури України НАКАЗУЮ:1. Затвердити Інструкцію про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, що додається.2. Управлінню організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Генеральної прокуратури України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.
Відповідно до статті 40 Конституції України, Законів України «Про звернення громадян», «Про статус народного депутата України», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про комітети Верховної Ради України», статті 9 Закону України «Про прокуратуру» та з метою забезпечення реалізації прав громадян на особисте звернення до органів прокуратури України НАКАЗУЮ:1. Затвердити Інструкцію про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, що додається.2. Управлінню організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Генеральної прокуратури України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
Відповідно до статті 40 Конституції України, Законів України «Про звернення громадян», «Про статус народного депутата України», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про комітети Верховної Ради України», статті 9 Закону України «Про прокуратуру» та з метою забезпечення реалізації прав громадян на особисте звернення до органів прокуратури України НАКАЗУЮ:1. Затвердити Інструкцію про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян в органах прокуратури України, що додається.2. Управлінню організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Генеральної прокуратури України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України в установленому порядку.3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника та заступників Генерального прокурора, заступника Генерального прокурора - Головного військового прокурора, заступника Генерального прокурора - керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, керівників регіональних, місцевих і військових прокуратур.
лаікОбъяснение:
1.Экономические государственные гарантии законности.
Стоит отметить, что именно эти гарантии законности являются основой всех прочих гарантий, которые рас на территории Российской Федерации. Важно понимать, что любой кризис, который возникает в экономке, может привести, и соответственно, приводит к снижению качества законности. Уровень послушания перед законом снижается в несколько раз, что может привести к общественному хаосу. 2.Политические государственные гарантии законности.
Эти гарантии отвечают за грамотное функционирование всей системы внутри политики страны. Сюда можно отнести следующие виды: свобода печати, разделение властей, политический плюрализм и массовые невыплаты заработной платы.
3.Духовные государственные гарантии законности.
В эту группу входят: мировоззрение, правовая культура, правовое сознание, уважение права, мораль, а также возможные этапы, отвечающие за развитие юридической науки в Российской Федерации.
4.Общественные государственные гарантии законности.
Здесь уместно говорить о мерах, которые могут быть приняты общественностью при необходимости борьбы, укрепление и поддержание.