М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hehegeuecegd
hehegeuecegd
19.05.2020 01:28 •  Право

Основи правознавства: обговоріть переваги й недоліки кожного з визначених законодавством шляхів влаштування дітей, які залишилися без батьківської опіки. терміново!

👇
Открыть все ответы
Ответ:
dana1969
dana1969
19.05.2020

1. По перше у підлітка має бути згода від батьків, які дають згоду щоб їх дитина працювала.  Як і у дорослих у нього має бути справка, що він не має захворювань. Обов'язково пройти співбесіду. 2. Підлітку дозволяється робити лише 24 годин на тиждень до 16 років та якщо більше 16 то 36 годин. 3. Батьки, усиновителі і піклувальник неповнолітнього, а також державні органи та  службові особи, на яких покладено нагляд і контроль за додержанням законодавства про  працю, мають право вимагати розірвання трудового договору з неповнолітнім, у  тому числі й строкового, коли продовження його чинності загрожує здоров’ю  неповнолітнього або порушує його законні інтереси. 4. до виконання важкої роботи зі шкідливими та небезпечними умовами праці, до роботи в нічний час, у вихідні дні, а також до підземних робіт 5. Підпис договіру про згоду батьків, підпис підлітка трудового договіру є основами. 6. Усі неповнолітні мають право на певні пільги щодо робочого часу, заробітної плати та надання відпусток. Зокрема, для всіх працівників, які ще не досягли вісімнадцяти років, чинним законодавством встановлено скорочену тривалість робочого часу.

Объяснение:

4,4(31 оценок)
Ответ:
1.В данном случае не прав Уполномоченный по правам человека согласно ст.16 п.1, ст.17 п.1 и ст19. Исходя из этого можно понять, что уполномоченное лицо не в праве самостоятельно проводить проверку не имея на это причин, т.е ( жалоба ), но есть исключение ст.21, то в этом случае уполномоченный имеет ознакомиться с условиями содержания осужденных в колонии.
2.Предмет науки конституционного права- это иссле­дование свойств конституционно-правовых норм, институтов и отношений, тенденций и закономерностей их организации, функциониро­вания и развития, а также путей, форм и механизмов их реализации в жизнедеятельности личности, общества и государства.
Предмет науки конституционного права направлен на исследование конституционно­го права как отрасли права, т.е. системы конституционно-правовых норм и отношений.
А объектом науки КП выступают правоотношения, на урегулирование которых направлен КП.
Взаимосвязь- КП как наука- совокупность знаний об отрасле КП, а также об истории эволюции данной отрасли.
Несовпадение-  предмет науки более обширен, он изучает все сферы, а отрасль в узком смысле изучает одно направление. Например: гражданское право это наука, а отрасли это вещное право, наследственное право и др.
4,5(59 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ