М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Дефектолог
Дефектолог
29.08.2021 18:36 •  Психология

До начало урока 9 мин .что задали по самапознанию 5 классы 11 школа .у нас в школе забрали учебники .​

👇
Ответ:
лимпоьип
лимпоьип
29.08.2021

окремо пишуться:

1. усі частки, які творять форми слів або різних смислових, модальних та емоційно-експресивних відтінків:

а) частки хай, нехай, за яких творяться форми наказового способу: нехай заспіває, хай не розбудить;

б) частка би(б), за якої утворюється форма умовного способу дієслів: спочив би, прийшла б;

в) частка же(ж), яка відіграє підсилювано-видільну роль: знайшов же;

г) частки то, це, які у складі речення мають значення вка-зівності: мова й історія — то ж єдине ціле, один кровообіг, тож і відроджувати їх маємо одночасно

. частка що у сполученнях дарма що, тільки що, хіба що, що ж до.

3. частка то в експресивних сполучниках що то за, що то, чи то, які виконують функції підсилювальних часток.

 

через дефіс пишуться:

1. частка бо, но, то, от, таки, коли вони виділяють значення окремої о слова: пиши-бо, якось-то, як-то, дістав-таки.

примітки: 1. якщо між часткою та словом, до якого вона приєднується, стоїть інша частка, всі три слова пишуться окремо: хто б то, скільки ж то.

2. якщо частка таки стоїть перед словом, до якого відноситься, вона пишеться окремо: таки намалював, таки зрозумів.

2. частки будь-, небудь-, казна-, хтозна-, бозна- в складі займенників та прислівників: будь-хто, який-небудь, казна-який, хтозна-скільки.

примітка. якщо між часткою і займенником стоїть прийменник, то всі три слова пишуться окремо: казна в чому, будь із ким.

 

разом пишуться:

1. частки аби-, де-, чи-, що-, як-, -ся(-сь) у складі будь-якої частини мови: абиколи, абихто, деякі, декуди, чимало, щодня, якнайбільше, колись, будуватися(сь), кудись.

якщо між часткою і займенником є прийменник, то всі слова пишуться окремо: аби з ким, де на якому, ні з якими.

2. частки би(б), же(ж), то у складі інших часток і сполучників: немовбито, тобто, якби, мовби.

4,6(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alina1922
alina1922
29.08.2021

- Почему Абай утверждает, что нет ничего дороже сердца?  - Абай утверждает, что нет ничего дороже сердца, так как все наши чувства, желания и горести - всё самое искреннее происходит благодаря голосу сердца, по его воле.

- Как соотнести с этим возможности человека?  - человек может управлять своими поступками - разумом и своей волей при взаимодействии трёх факторов: сердца, разума и воли, и всё это мы можем назвать совестью человека. Но для того, чтобы научиться правильно использовать эти компоненты, человеку необходимо научиться совладать с собой, со своими желаниями и наметить чёткую цель своих поступков, другими словами человек должен развиваться и нравственно совершенствоваться.

- Какие качества человеку расширить свои возможности. Давайте их запишем: «Всегда важно оставаться человеком! Быть разумным, справедливым, честным, сострадательным, добрым и отзывчивым, потому что только благодаря этому человек может действительно считаться нравственно богатым человеком.»  

4,7(49 оценок)
Ответ:
SANNIKOVDIMA
SANNIKOVDIMA
29.08.2021

Объяснение:

У кожного з нас є батьки, яких дуже хочеться радувати своїми перемогами, відкриттями. Кожен батько хвилюється за своїх дітей і хоче дати їм тільки найкраще. І тому багатьох цікавить питання, як це робити, як бути хорошим сином чи дочкою, що потрібно зробити, щоб принести багато душевної доброти і тепла своїм батькам?

Батьки – дуже важлива частина нашого життя, що є підтримкою і опорою для свого чада. Ми – їхні маленькі копії, які повинні бути найкращими, але навіть якщо це не виходить, ми все одно залишаємося їх коханими. Бути хорошим сином або дочкою значить, ставати чемпіоном в будь-якій справі. Ти повинен радувати батьків новими ідеями, досягненнями, заслугами. Ти не повинен постійно вимагати чогось від батьків і всього зобов’язаний домагатися сам.

Будучи поважає себе людиною, дитина повинна слухати свого батька і бути гідним спадкоємцем. Кожен з нас, швидше за все, сам стане батьком і буде дуже неприємно, якщо діти не будуть виконувати своїх обов’язків, не будуть добре вчитися, слухатися, а просто стануть хуліганами і небезпечними для суспільства людьми. Ми повинні розуміти, що головні люди в нашому житті дуже сильно хочуть для нас хорошого майбутнього, навіть більше, ніж для самих себе. Бути хорошим сином або дочкою значить вести себе належно, як інтелігентні люди, ніколи не проявляти на людях наймерзенніші свої недоліки, завжди виражати активну громадянську позицію. Ми зобов’язані перетворити життя батьків у щось дуже радісне, щоб в старості їм не було нестерпно боляче.

Тільки дуже наполегливою працею і величезними зусиллями ми можемо полегшити працю батьків. Саме так, як ми ставимося до своїх батьків, до нас будуть ставитися наші діти. Ми – найважливіша частина їх життя і щоб бути хорошими, ми без перебільшення повинні бути кращими, щоб в старості, згадуючи батьків нам не було сумно за згаяний час, ми повинні допомагати один одному, любити і поважати батька і матір. У висновку хочеться сказати, що ми не повинні просто говорити гучні слова, ми зобов’язані підкріплювати їх справою, бути хорошими, відповідальними дітьми і тоді весь світ стане яскравішим.

4,6(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Психология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ