Чувство вины может быть причиной неуверенности в себе, тревожности, недовольства окружающими и жизнью в целом.
Возникнув в психике человека, это неприятное чувство исполняет важную функцию при к тяжелой ситуации, чтобы пережить ее с меньшим ущербом: вместо того чтобы фокусироваться на травмирующей ситуации, мы смотрим на чувство вины, потому что это не так больно и требует меньше внутренней работы. Можно сказать, что само по себе чувство вины почти случайно и на его месте могла образоваться любая другая негативная установка.
=)
Задание 3.
Многие родители считают, что давая своим чадам в наказание ,что-то по типу уборки, то смогут их приучить к ответственности за свои провинности. Я не скажу, что это метод не эффективен, НО:
в таких ситуациях дети решают всё таки выполнить наказание чтобы не прилетело, что похуже или же остаться при своём мнении.
2. Вряд-ли ребенок осознано поймёт свои ошибки после такого метода влияния. Скорее он будет ненавидеть это и стараться не попадаться из личных целей.
Задание 1
Знаете, что многие преподаватели любят говорить когда замечают, что их подопечные занимаются чем-то вместо занятий? "Выйдите из кабинета/соберите свои вещи и делайте свои дела там". Это именно тот случай.
Школа – це не місце для булінгу і залякувань, школа – це місце для навчання.
ЛГБТ-учні (лесбійки, геї, бісексуальні та трансгендерні люди) в школах є і будуть, досить закривати на це очі і робити вигляд, що нічого не відбувається.
19 вересня цього року Європейська комісія проти расизму та нетерпимості Ради Європи, яка є незалежним контрольним органом з прав людини, оприлюднила нову доповідь щодо України.
В своїй доповіді комісія дійшла висновку, що дискримінація ЛГБТ має місце в кожній сфері життя.
В організації, що займаються захистом прав ЛГБТ в Україні вважають, що найчастіше вона відбувається в сфері зайнятості, освіти, медичного обслуговування та ставленні правоохоронних органів.
Якщо говорити про освіту, то комісія відмічає, що близько третини ЛГБТ осіб, що приймали участь в одному з досліджень, повідомили про упереджене ставлення з боку вчителів.
Вони заявили, що у випадках, коли учнів "викривали" у школі, шкільна адміністрація робила дуже мало або взагалі нічого, щоб захистити їх від гомофобних образ з боку інших учнів, а іноді члени персоналу самі брали участь у цькуванні.
Комісія рекомендує реалізувати заходи навчання педагогів з метою сприяти розумінню й поважанню ЛГБТ учнів у школах та попередити знущання з них.
Ще влітку цього року Міністерство освіти і науки передало на громадське обговорення проект нового Державного стандарту початкової загальної освіти.
З вересня 2017 року він проходив пілотну перевірку, для чого було відібрано 100 шкіл з усіх областей України.
Вже з 2018 року планується, що цей стандарт починає функціонувати для перших класів в повну силу по всіх школах.
Объяснение: