М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
innabat1
innabat1
09.11.2022 02:54 •  Психология

Пацієнт 56 років раптово відчув сильний головний біль, впав, втратив свідомість, була повторна блювота. Через годину був доставлений до лікарні. Обєктивно: шкірні покриви обличча гіперемійовані з ціанотичним віддтінком, дихання шумне, пульс напружений, ритмічний, АТ 220/120, на питання не відповідає, періодично виникає рухове занепокояння,автоматизавана жестикуляція і лівих кінцівках, праві кінцівки нерухомі. Мязовий тонус і сухожильні рефлекси справа знижені, симптом «вітрила» справа, пульсація магістральних судин голови збережена. Який імовірний діагноз?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
IIIayni
IIIayni
09.11.2022

Польза от радости: организм смеющегося, радующегося человека выделяет гормоны радости: эндорфины и энкефалины. Они снимают напряжения, усталость, боль, повышают настроение - что как больным, так и обычным людям, подверженным перегрузкам, стрессам и плохому иммунитету.

Вред: Американские ученые считают, что постоянно радоваться жизни и во всем находить только хорошее, очень плохо для психического здоровья человека. Все время улыбаться, быть в прекрасном настроении, чувствовать себя счастливым, подчас вызывает негативную реакцию у окружающих, вплоть до ненависти.

4,5(98 оценок)
Ответ:
simsnothave
simsnothave
09.11.2022
Булінг є абсолютно неприпустимим. Він не повинен розглядатися просто як “період дорослішання”.
Наукові дослідження і досвід постійно підтверджують, що булінг – це серйозна проблема, яка має далекосяжні наслідки для учнів, які причетні, їх родин, ровесників і найближчої громади.
У дітей, що є жертвами, або тих, що застосовують булінг проти інших дітей, або й тих, що є водночас жертвами і нападниками булінгу, існує ризик виникнення чисельних емоційних проблем і проблем поведінки і стосунків з людьми. Вони потребуватимуть підтримки дорослих, які б до м розвинути здорові відношення з людьми не лише у школі, але й протягом усього їх подальшого життя.
4,7(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Психология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ