М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
koooooooooo
koooooooooo
11.09.2020 19:22 •  Психология

Примеры на: закон неадекватности взаимного восприятия, закон неадекватности самооценки, закон искажения информации, закон компенсации

👇
Ответ:
Yabloco4
Yabloco4
11.09.2020
Закон неадекватности, это такой закон, в котором люди могут вести себя неадекватно
4,8(32 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alina1922
alina1922
11.09.2020

- Почему Абай утверждает, что нет ничего дороже сердца?  - Абай утверждает, что нет ничего дороже сердца, так как все наши чувства, желания и горести - всё самое искреннее происходит благодаря голосу сердца, по его воле.

- Как соотнести с этим возможности человека?  - человек может управлять своими поступками - разумом и своей волей при взаимодействии трёх факторов: сердца, разума и воли, и всё это мы можем назвать совестью человека. Но для того, чтобы научиться правильно использовать эти компоненты, человеку необходимо научиться совладать с собой, со своими желаниями и наметить чёткую цель своих поступков, другими словами человек должен развиваться и нравственно совершенствоваться.

- Какие качества человеку расширить свои возможности. Давайте их запишем: «Всегда важно оставаться человеком! Быть разумным, справедливым, честным, сострадательным, добрым и отзывчивым, потому что только благодаря этому человек может действительно считаться нравственно богатым человеком.»  

4,7(49 оценок)
Ответ:
someone5682
someone5682
11.09.2020
1. Робіть, як мінімум, 10 000 кроків кожного дня

Це хороший приклад для послідовності. 10 000 кроків — приблизно 8 км. Якщо ви не знаєте, як їх пройти, спробуйте:

припаркуватись подалі від місця призначеної зустрічі чи роботи;
використовувати сходи, а не ліфт;
вигулювати собаку;
провести хоча б половину перерви, прогулюючись на свіжому повітрі.
2. Вчіть своє тіло бути послідовним в виконанні вправ

Коли ви намагаєтесь впровадити в своє життя здорову звичку, ваше тіло точно знає, навіщо це і реагує відповідним чином. Якщо ви можете відмовитись від солодощів протягом тривалого періоду, ваше тіло не буде жадати їх у великій кількості, і коли ви все-таки скуштуєте щось солоденьке, цукор не приноситиме такого задоволення, як раніше.

3. Снідайте

Багато людей звикли не снідати зранку, але сніданок насправді дуже важливий. Кожного дня ви будете прокидатись голодними, і це добре, тому що означає, що ваш організм очікує на їжу і готовий до метаболізму.

4. Потійте

Потовиділення — природна функція людського організму. Завдяки цьому процесу при підвищеній температурі тіла чи фізичних навантаженнях воно охолоджується, а беручи участь в терморегуляції, піт оберігає наш організм від перегрівання.

5. Ставте довготермінові цілі

Дотримання дієти — це короткотермінова ціль, яка передбачає вживання соку протягом 10 днів для очищення, 3-денне голодування, 30 днів без вуглеводів. Але насправді вам потрібне здорове харчування протягом всього життя.

6. Будьте активні протягом дня

Одна година в тренажерному залі — це ще не активний б життя. Постійне відвідування спортзалу — це, звичайно, добре, але, щоб залишатись стрункими, рухатись потрібно протягом всього дня.

7. Одне тренування не зробить вас сильними, а один день без ваги не зруйнує нічого

Послідовність може бути досягнута шляхом дотримання здорового життя протягом 80% вашого часу. Але кожному потрібен день для відпочинку, тому не звинувачуйте себе ні в чому, а насолоджуйтесь життям.

8. Один прийом їжі не робить вас ні здоровим, ні товстим

Те, що одного дня ви з’їли лише салат на обід, не означає, що ви втратите вагу. У всьому потрібна послідовність. Тому вчіться вибирати кращі продукти і вживати їх щодня, а це також до вам утримуватись від спокуси з’їсти щось некорисне.

9. Пийте воду протягом всього дня

Якщо ваш організм не отримує достатньої кількості води перед тренуванням, ви не отримаєте хорошого результату, навіть якщо прикладатимете до цього максимум зусиль. Кров приносить кисень до ваших м’язів та мозку, але вона містить дуже мало води. А чим більше ви потієте, тим більше води вам потрібно випивати.

10. Не відмовляйте собі в особливих випадках

Це означає, що якщо вам захотілось нездорової їжі, то дозвольте собі її, але не зловживайте. Помірність під час дотримання послідовності є найбільшим ключем до підтримання здорового життя.
4,4(27 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Психология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ