М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Cocos228
Cocos228
09.10.2020 11:15 •  Русский язык

Придумать и записать преложения со словосочетанием ночь короткая, день длинный, ветер холодный или прохладный, утро , воздух , почки .

👇
Ответ:
0Dasha0Shevelova0
0Dasha0Shevelova0
09.10.2020
Был длинный день, но в скоре настала короткая ночь. День был длинный-на улице был холодный или прохладный ветер. Утром было свежо и красиво. Воздух был чистый и свежий. Весной на сирени появились почки.
4,7(6 оценок)
Ответ:
vidana3
vidana3
09.10.2020
Летом в наших широтах ночь короткая, а день длинный. Холодный ветер закрыл небо тучами. Раннее утро весной приходит вместе с пеньем птиц. Морозный воздух искрится на солнце. Светло-зелёные почки покрыли веточки ивы.
4,6(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Slvblgo
Slvblgo
09.10.2020

Космос… Как много в этом слове! Веками, тысячелетиями (страшно представить!) люди задаются во глядя в небо. Для человечества это и Бог, и Его царство, и неведомые которые манят открытиями и новыми приключениями, возможностями. Сколько эпох люди представляли, что там, за облаками, мир богов, Рай. Многие верующие, должно быть, почувствовали опустошение, когда поняли, что за облаками не Эдем, а бесконечная пустота, с миллиардами звезд и планет. Но должна ли она нас пугать?

Источник: Сочинение на тему Космос и человек

4,4(22 оценок)
Ответ:
cosovanovcostya
cosovanovcostya
09.10.2020

Безмежний, фантастичний, загадковий — такий далекий і водночас такий близький, такий рідний і водночас такий чужий космос вабить нас, надихає та спонукає ніколи не зупинятися досліджувати р навколо нас, ставити складні запитання та шукати відповіді, мріяти про відкриття нових світів і вірити в існування чогось справді несподіваного. І якщо побіжно знайомитись із ним ми розпочинаємо чи не від самого народження, коли вперше бачимо небо, помічаємо на нічному небосхилі зор гаємо за тим, як сходить і заходить Сонце та змінюється Місяць, то для того, щоби вивести стосунки з ним на новий рівень, потрібно дізнатися про нього більше. Як саме? Відповідь, як завжди, у книжках — яскравих, цікавих і захопливих дитячих енциклопедій (і не тільки!), з якими зможуть робити свої перші кроки як майбутні астрономи, так і космотуристи.

Космічний світ, Рут Мартін, Аллан Сандерс

3+

Будь-яке знання, як будинок, вимагає фундаменту. І, якщо говорити про науку про космос, то тут у ролі першої цеглинки можна без зайвих вагань узяти інтерактивну картонку «Космічний світ». Про дитячі картонки з серії «Маленькі дослідники», написаної Рут Мартін та намальованої Алланом Сандерсом, ми вже згадували не раз. Байдуже, чи мова йде про тварин, чи про тіло людини, чи про динозаврів — цьому творчому тандему завжди вдається розповісти дітям про серйозне-корисне-наукове так, щоб і навчити, і розважити зацікавити дослідженням нашого світу вздовж і впоперек. Звісно, що така і без того ласа та загадкова тема космосу з-поміж усього цього розмаїття не виняток. Тут вам і про планети, і про зірки, і про ракети та зорельоти, і про космонавтів, і, певна річ, про нашу таку рідну і таку досі малодосліджену Землю. Як і в інших книжках із серії, кожна розгортка присвячена окремій темі, кожна сторінка містить кілька «віконечок-відгорталок» (загалом їх у книжці понад 30), завдяки яким читачі можуть буквально зазирнути у серце планет, побачити, як влаштоване Сонце і стати свідками багатьох інших космічних чудес. Віконечка додають книжці інтерактивності, цупкий картон робить її стійкою до активного гортання наймолодшими дослідниками, малюнки не чітко та лаконічно передають інформацію, але й розважають, а короткі інформативні тексти та наукові факти не відлякують незрозумілою лексикою та містять чимало оригінальних порівнянь, завдяки яким нове сприймається легко та Без вагань «Космічний світ» Рут Мартін й Аллана Сандерса можна радити як ідеальне видання для першого знайомства малечі з космосом. Першого, за яким обов’язково слідуватимуть наступні.

4,5(37 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Русский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ