Раньше сь имело значение "себя" из-за этого глаголы с суффиксом сь называются возвратными например нельзя говорить игралась этот глагол получает значение того что ты играл(а) сама себя
Напевно кожен з нас хоч раз у житті стикався з поняттям “честь”. У зв’язку з цим виникає питання про те, що таке честь, відповідь на який знайти не так вже легко.
Поняття “честь” – комплексне, так як включає в себе як етичний, так і соціальний аспекти. Честь пов’язана з оцінкою якостей індивіда. Це такі якості, як вірність, гідність, справедливість, благородство і правдивість. Честь можна трактувати як почуття, викликане соціальними чи культурними традиціями, матеріальним становищем або особистими амбіціями людини. Що таке честь? Честю є те почуття, яке притаманне індивіду спочатку, це невід’ємна частина його особистості.
Що таке честь? Твір такого типу часто задають школярам. А все тому, що ця тема сприяє міркуванню і надалі осмислення багатьох процесів, що відбуваються навколо підлітка. Адже відповідь на питання: “Що таке честь?” для кожного свій, немає універсальної відповіді.
Хтось, начитавшись класики світової літератури, скаже, що честь – це те почуття і та реакція, яка послідує за образою у вищому світі лицаря, знатної вельможі або будь-якого поважаючого себе людину.
Для інших честь – це вести себе гідно в ситуації, коли тебе зачіпають. Не реагувати на виклик, який посилають тобі роздратовані співрозмовники. Це той стан холоднокровності і бездіяльності, яке не могли дозволити собі лицарі і вельможі, так як були загнані в рамки вищого світу, який вимагав з’ясування стосунків у вигляді дуелі.
Яке б визначення “честі” ви не вибрали для себе, важливо пам’ятати: “Бережи честь змолоду, а плаття знову”. Народна мудрість т
Начальная форма: АПОЛЛОН Часть речи: существительное Грамматика: единственное число, именительный падеж, имя, мужской род, одушевленное Формы: аполлон, аполлона, аполлону, аполлоном, аполлоне, аполлоны, аполлонов, аполлонам, аполлонами, аполлонах, аполлонович, аполлоновича, аполлоновичу, аполлоновичем, аполлоновиче, аполлоновичи, аполлоновичей, аполлоновичам, аполлоновичами, аполлоновичах, аполлоновна, аполлоновны, аполлоновне, аполлоновну, аполлоновной, аполлоновен, аполлоновнам, аполлоновнами, аполлоновнах Для того, чтобы не испытывать трудности в схеме морфологического разбора слова или в порядке разбора, не следует автоматически запоминать последовательность и принцип разбора. Эффективнее всего ориентироваться на выделение общих признаков частей речи, а затем перейти на частные признаки этой формы. При этом общая логика разбора должна быть сохранена. Также вам Части речи.Источник: http://uchim.org/russkij-yazyk/morfologicheskij-razbor-slova
Невозвратные - все остальные.