М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ilona286
Ilona286
15.05.2021 07:32 •  Русский язык

Составить текст со словами: парадигма, раритет, ратифицировать, регенерация, релаксация, реликвии, деградация чтобы все слова употреблялись в тексте

👇
Ответ:
8877580
8877580
15.05.2021
У меня однажды случился инцидент.В этом
месяце коэффициенты корреляции положительные.Дедуктивный метод, применяется только в естественных науках. Деградация часто противопоставляется процессу
4,8(70 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
friskdrimur
friskdrimur
15.05.2021

ответ:Лірика описує почуття, які відчуває герой в різні моменти свого життя. Цей рід літератури грунтується не на сюжеті, а на враженнях, почуттях, переживаннях і асоціаціях. У багатьох ліричних творах сюжет відсутній, а описи будь-яких подій або пейзажів служать автору виразними засобами. Драма повністю протилежна ліриці, оскільки всі драматичні твори побудовані виключно на дії. Описово-розповідні кошти в драмах практично не застосовуються.

Сюжети більшості драм побудовані на боротьбі або протистоянні героїв, але в деяких творах провідну роль грають не дії, а роздуми героїв, виражені у вигляді монологів. 

Твори, складові культурний багаж людства, дуже різноманітні за змістом, формою викладу, композиції. Кожен автор вибирає свої виразні засоби і вкладає в твір свою неповторну індивідуальність. Однак все різноманіття творів малих і великих жанрів ділиться всього на три літературних роду - лірику, драму і епос. Кожен рід літератури об`єднує групу жанрів, подібних за структурою. Твори, що відносяться до різних родів, відрізняються опису героїв і світу, в якому вони існують. Так, головною ознакою епічних творів можна назвати об`єктивність. Ліричний твір має суб`єктивну забарвлення, а в драмі описуються вчинки і дії людини.

А тепер опишемо кожен рід більш докладно, починаючи з лірики, і закінчуючи епосом.

Лірика, рід літератури, який успадкував назву музичного інструмента. Зародження як цього роду, так і двох інших, почалося в Стародавній Греції. Давньогрецькі поети виконували свої твори під мелодійні звуки ліри. Відповідно, і жанр був названий лірикою. Як правило, ліричні твори не містять закінчених характерів чи історичних картин. Лірика описує почуття, які відчуває герой в різні моменти свого життя. Цей рід літератури грунтується не на сюжеті, а на враженнях, почуттях, переживаннях і асоціаціях. У багатьох ліричних творах сюжет відсутній, а описи будь-яких подій або пейзажів служать автору виразними засобами.

Драма повністю протилежна ліриці, оскільки всі драматичні твори побудовані виключно на дії. Описово-розповідні кошти в драмах практично не застосовуються. Текст творів, що входять в драматичний рід літератури, в основному, складається з діалогів і монологів, а зрідка зустрічається авторська мова несе допоміжну функцію і не входить в сюжет. Як правило, авторська мова складається з переліку героїв, короткого опису їх зовнішності, характеру, настрою та оточення. Сюжети більшості драм побудовані на боротьбі або протистоянні героїв, але в деяких творах провідну роль грають не дії, а роздуми героїв, виражені у вигляді монологів.

Епос, рід літератури, що сполучає в собі і драму, і лірику. По-грецьки його назва означає «розповідь», яке повністю описує сутність епосу. Епічні твори описують події минулого, зосереджені навколо одного лили кількох героїв. Як у драмі, епічний сюжет заснований на подіях і діях, але зустрічаються в епічних творах та елементи лірики, такі як описи природи або переживань героя.

Тобто, лірика описує в чистому почуття і враження героя . Я такі види лірики : інтимна лірика, пейзажна лірика ,патріотична і релігійна

4,5(84 оценок)
Ответ:
2303901
2303901
15.05.2021
  в новую избу занесли красивую дверь. в се хвалили эту дверь, потому что она легко открывалась и плотно закрывалась.вскоре, про дверь все забыли. потому что все разговаривали о рамах. но рамы были , с трудом открывались и закрывались. набухали. пропускали холод. и как про них можно было говорить? рамам уделялось много внимания, и это обозлило завистливую дверь. — вот вы как, — сказала она, — я покажу вам, как не замечать меня, — и стала коробиться, кривиться, скрипеть. с ней стали нянчиться-подстругивали, выпрямляли, утепляли.ее петли часто смазывали маслом, а она, не унимаясь, скрипела. скрипела с таким остервенением, что это стало невыносимым для окружающих. сняли с петель её и выбросили в дровяник. на ее место навесили другую. обычную сосновую дверь. выброшенная же в дровяник дверь вскоре поняла, что вне избы и без избы она ничего собой не представляет. ровным счетом ничего. даже скрипеть не может вне избы. такова печальная одной зазнавшейся двери, которая оказалась в одиночестве.
4,5(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Русский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ