М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твир роздум чи добре мати такого друга, як павлусь

👇
Ответ:
vladduliman5
vladduliman5
26.09.2020

Щастя – це, мабуть, те, до чого прагне кожна людина, яка хоч трохи вміє мріяти. Багато письменників, літературних діячів зображували щастя по-різному, цілком звичайно, що вони могли мати дещо відмінні думки і враження про те, що таке щастя і як його досягати. Деякі, навпаки, насміхалися над уявленнями інших людей про це явище. Таким прикладом може послужити головний герой твору Олекси Стороженка «Скарб», молода людина по імені Павлусь.

Для Павлуся щастя полягало в тому, щоб просто лежати цілими днями і нічого не робити. З одного боку, йому ніколи не доводилося випробувати всієї складності життя. Воно у нього завжди було простим і легким. Спочатку батьки його балували, і йому не доводилося нічого робити, якось трудитися. Потім, коли їх не стало, у нього залишилося хороше багате господарство, яке приносило відмінний дохід. В цілому Павлуся можна називати досить удачливою людиною, тому що навіть та тушка тварини, яку йому у вікно закинули хлопці з двору, раптово виявилася наповненою золотими монетами. З точки зору везіння рівних Павлусю дійсно не було.

З іншого боку, якщо подумати над тим, чи хотів би я мати таке щастя, як і Павлусь, можна прийти до однозначного висновку про те, що не хотів би. Звичайно, багатьох людей, не тільки мене одного, напевно приваблює перспектива і можливість стати таким везучим і отримувати безліч благ, не докладаючи для цього ніяких зусиль. А ось з іншого боку, життя прекрасне тим, що в ньому постійно виникають якісь виклики, проблеми. І вирішувати такі проблеми дуже часто буває важко, але все-таки цікаво. Якщо в житті все дається з легкістю і без прикладання зусиль, то таке життя стає зовсім нецікавим, нудним і марним. Крім того, така удача чи везіння не може бути постійною. Приклади, описані в цьому творі, є перебільшенням, який має мало спільного з реальністю. Людині може пощастити кілька разів, але це не буде тривати вічно. А от щоб стати дійсно успішною особистістю, важливо вміти добиватися всього власними силами і без постійної удачі. Проблеми можуть виникнути раптово, а тому важливо вміти вирішувати їх.

У зв’язку з усім сказаним вище, я можу з упевненістю дійти висновку про те, що таке щастя, як було у Павла, мені не потрібне. Постійна удача просто неможлива, а якщо вона трапляється занадто часто, людина стає зніженою, несамостійною і, отже, ні на що не здатною. І я не думаю, що справжній чоловік хоче таким стати внаслідок будь-яких обставин.

4,8(3 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
самаучка003
самаучка003
26.09.2020

Відповідь: Нещодавно на уроці літератури ми прочитали твір В. Нестайка "Тореадори з Васюківки", у якому розповідається про двох справжніх друзів Яву та Павлушу. Обидва хлопці мають як позитивні, так і негативні риси. Проте, їхня дружба - це те, що дійсно вражає та змушує задуматись над тим, чим вимірюється дружба.

 Дружба перевіряється скрутними ситуаціями, соромом, хворобами. Все це було у Яви та Павлуші, проте ніщо не похитнуло їхню дружбу. Хлопці поважають та розуміють один одного, мають довіру. Коли один з друзів витягав щеня, то зумів повністю довіритись силі свого товариша. Ось такі чудові друзі Ява та Павлуша.

Пояснення:Детальніше - на -

4,7(41 оценок)
Ответ:
Supermegahulk
Supermegahulk
26.09.2020
-Сільський хлопець, котрий приїздить в Київ для того, щоб здобути освіту.
-Поселяється у родичів, живе у хліві (використання іронії).
-Пошук роботи, пропускає лекції.
-Пише перший твір "Бритва"
-Несе показати свій твір критику, та він навіть не глянув.
-Починає ходити на лекції.
-Отримує можливість викладати в університеті.
-Заробляє гроші. Тепер може дозволити купити собі костюм та інші речі
-Знімає кімнату в гуртожитку. Має чіткий розпорядок дня.
-Його твори публікують у журналах
-Початок певного "застою". Не знає про що писати далі.
-Знайомство із відомим письменником, який розповідає про те, як він пише.
-Це було мотивацією для нього
-Пише твір "про людей".
4,4(67 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ