М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1 назва твору
2 автор
3 рід
4 жанр
5 вид лирики
6провідний мотив
7 віршовий розмір
8 художний засоби
вірш дивчина автор игор павлюк ​

👇
Ответ:

я в интернете нашёл

Назва літературного твору: «Дівчинка»

   Автор: І. Павлюк.

   Рік створення: 2006.

   Вид: лірика (філософська). 

   Тема: зображенняя дівчинки, у якої на серці туга.

   Ідея: світ змушує дітей не по-дитячому сприймати проблеми.

Художні засоби:

   Уособлення: розчарована осінь.

   Епітети: дівчинка боса, розчарована осінь.

   Цей художній ліричний твір - маленька розповідь про дівчинку, душу якої сколихнули туга, сум та жаль. Про те, чого стосується її тривога, читач може лише здогадуватись. Вона сумує та плаче за «всіх». Дівчинка постає співчутливою

4,4(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lera310520069
lera310520069
04.10.2021

Ці герої — антиподи. Хоча обидва молоді гострослови, здатні на сильні почуття, їх соціальний стан (поет — людина з народу, а Бертольдо — лицар, землевласник), їхні погляди на поезію, людей і життя зовсім протилежні. Якщо поет свій дар використовує на користь людям, Бертольдо намагається змусити поета своїм даром служити лише йому. Лицар Бертольдо зневажає людей, в той час як поет їх поважає.

У героїв різні життєві цінності. Для поета найбільшим багатством є поле, небо, синє море і його думки, які скрізь гуляють на волі. Бертольдо віддав би увесь той химерний, таємний світ поезії за справжнє графство й замок.

Різні й риси характеру героїв. Поета характеризує послідовність, рівновага, чесність, доброта, щедрість, він завжди на боці пригноблених, борець з несправедливістю.

Бертольдо імпульсивний, підступний і невдячний. Має звичку грабувати. Він "лихий такий, крий боже", лякливий, корисливий, практичний, пихатий, упертий, жадібний, бездушний, позбавлений творчої уяви та фантазії, прагматичний.

І це не весь перелік негативних його рис. Після такої характеристики лицаря стає зрозумілим, що давати йому в дар магічну силу слова не можна. А поет "божа людина", який "лиха не боїться", "на крилах думки" лине, "завжди вільний", навесні оживляє сумну діброву, гордий, стійкий, відданий народові, впевнений у своїх діях і безкорисний — той самий образ, якому небеса можуть довірити словом піднімати народ і вести за собою.

4,8(38 оценок)
Ответ:
vladoosmartich
vladoosmartich
04.10.2021
Діло було в середній простій школі, не в гімназії чи ліцеї... Задали на українській мові твір написати на тему "Що таке лінь?", об'ємом не менше 3 сторінок. Завдання на один вечір. Мій друган весь вечір прогуляв на вулиці, додому прийшов пізно і завалився спати. На наступний ранок перед уроком у всіх легкий мандраж, а йому всеодно. Здали твори, через декілька днів результат - йому "відмінно", причому і за правопис і за обгрунтування. Він таких оцінок зроду не мав! Ось що він зробив: пропустив 2 сторінки і в кінці третьої написав: "ось це і є ЛІНЬ".
4,7(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ