Цей вірш - зразок патріотичної та громадянської лірики, крик душі людини, якій не байдуже, що станеться з її Батьківщиною. Вірш викриває усі темні сторони людської особистості, показує, до яких наслідків може привести жадібність, лицемірство та слабкість перед спокусою. Автор закликає читачів боротися, відстоювати своє право на спокійне життя у вільній суверенній державі, яку з усіх сил у нас намагаються відібрати. У вірші відчувається тривога, біль, слізне прохання про до та палка віра у перемогу.
Відповідь: Поетична розповідь про дитинство за повістю "Гуси-лебеді летять":
Дитинство - найчарівніша пора. З цим погоджується і М. Стельмах у творі "Гуси-лебеді летять". У цьому тексті автор ділиться найсокровеннішим - розповіддю про власне дитинство, стосунки з однолітками, цікаві історії з дорослими. Він з особливою теплотою згадує своїх рідних людей та ті зовсім не безтурботні, проте щасливі дні.
Дитинство письменника проходило у 20-х роках минулого століття. Було все: нестатки, голод, холод. Але було й чимало світлих та прекрасних митей. Михайлик розповідав про себе сам, був жвавою та допливою дитинкою. Хлопчик з особливою шаною ставився до природи та навколишнього світу, розумів його. Можливо, і я колись складу поетичну розповідь про своє дитинство.
Пояснення: Гарного настрою :)