М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Як пишуться прислівникові сполуки , утворенні поєднанням однакових повнозначних сліву різних відмінкових формах

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kotяplay12
kotяplay12
30.10.2020

Нещодавно ми прочитали твір видатного українського письменника Карпенка-Карого "Сто тисяч".

Твір належить до жанру комедія і в ньому порушена проблема грошей. Читаючи його, можна образно сказати,що смієшся крізь сльози, адже проблема сучасного світу-гроші. "Сто тисяч" змушує задуматися про цінність цих залізних монет і паперових купюр. Автор хоче донести нам,що гроші не є найважливішою частиною нашого життя так,як це було з Герасимом Калиткою. Карпенко -Карий хоче донести,що в житті є багато речей цінніших за гроші. Щастя, сім'я, любов, друзі, злагода і мир є значно важливішоб частиною людського життя. Також письменник показує нам, що манія грошей призводить до поганих,а то й буває трагічних наслідків.

Отже, гроші-це всього лиш маленька річ,без якої, звичайно,тяжко прожити у сучасному світі,але для людини гроші повинні бути просто матеріальністю,а не манією та жадобою.

4,6(21 оценок)
Ответ:
mnl39
mnl39
30.10.2020

ответ:Неймовірна поезія! Сподіваємося, ви знаєте її напам’ять. Якщо ні, то обов’язково вивчіть. А сьогодні закликаємо вас проаналізувати художні особливості твору, історію написання та ідейний зміст твору.

«Любіть Україну!» — це палке слово поета, мовлене в радісну годину визволення української землі.

В. Сосюра створив ліричний образ «вишневої України», який оживає в нашій уяві чітко, рельєфно, наче на полотні вправного живописця. Сердечно, мовби в душу заглядаючи, звертається поет, зокрема, до кожного з нас і до всього народу:

Поет змальовує Україну, як «в світі єдину, одну», в зірках, у квітці, в пташині, у хвилях Дніпра — в тому вічному й нетлінному, що прийшло до нас крізь віки. Україні всміхається сонце, миготять зорі, шумлять верби над ставами, сяють вогні електростанцій.

Объяснение:

4,6(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ