Говорюща риба з казки Емми Андрієвської мала добре серце, але була “соромом родини”, бо не мовчала як інші. Тому її вигнали з риб’ячої громади. Але героїня привітна, щира, добра, вірна, готова до іншим. Надмірка балакучість є її недоліком, навіть якщо не було співрозмовника, то вона говорила сама з собою. Рибі пощастило, коли вона зустріла рибалку. Вони почали товаришувати. На жаль, через свою довірливість говорюща риба загинула на
сковорці дружини рибалки. Рибалка був невдахою: йому не щастило з уловом, дружина постійно сварилася, докоряла чоловікові. Та говорюща риба розуміла чоловіка краще, ніж люди, і стала допомагати. Добрий рибалка не здивувався зустрічі з балакучою рибою, став їй другом. Він дослухався до порад риби і був щасливий приятелювати з нею.
Джерело: https://dovidka.biz.ua/govoryushha-riba-geroyi/
3. Найдите в тексте ответы на вопросы.
С чего началась мечта дяди Тохтара стать летчиком?
Какой момент запомнился космонавту? Когда мечта Токтара Аубакирова стала реальностью?
Когда и откуда космонавт полетел в космос?
текст
Я мечтал стать пилотом с того дня, как впервые увидел самолет с неба. Меня тогда спросили « " что ты любишь?«если бы кто - то спросил:» люблю самолет", я бы ответил. Увлекся небесным миром.Я стал ближе к мечте после окончания Армавирского высшего военного летчика учили щес (1969) в Российской стране. А я служил летчиком, затем командиром звена. В 1975-1976 годах учился в Московском авиационном институте. В 1990 году я получил предложение ушу в космос. Так в 1991 году я начал лежать в Центре подготовки космонавтов имени Ю. А. Гагарина. В этом году 2-го октября я полетел в космос с Байконура на корабле «Союз ТМ-13". Я стал этим лаем космонавтом. Для науки очень важно, чтобы астронавт захватил земной шар на Луну. Призываю юных ядов стать космонавтами.
Объяснение:
ответье