М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти 12 питань до 6-12 розділу твору "Таємне товариство боягузів або ТТБ"​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
makcim2504
makcim2504
04.09.2020

Добро і краса - основа життя людини на землі

На мій погляд, кожна справжня людина прагне досконалості, тобто добра і краси. А як же інакше? Якщо людина не прагне чогось високого, то, на мій погляд, це вже не людина, а просто тварина, що вміє розмовляти і носить одяг. Що, крім краси і добра, може бути основою життя?

Багатство? Зрозуміло, що без грошей не проживеш, але чи є вони ціллю людського життя? Як на мене, ні. Гроші - це лише засіб, щоб досягати цілей та уникати частки проблем. Не більше, не менше.

Для людей природно замислюватися над тим, що залишиться після них. Чи залишать вони світ кращим, досконалішим, ніж він був до них?  Чи привнесуть вони у світ щось корисне для людей - або просто гарне? Якщо так, то життя було не марним. А ні, то навіщо тоді прожила людина своє життя?

Объяснение:

4,4(46 оценок)
Ответ:
Ilona9595
Ilona9595
04.09.2020

Объяснение:Суботик — головний герой повісті «Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу», а також ще восьми інших казкових творів німецького дитячого письменника Пауля Маара. Це дивовижна маленька істота у водолазному костюмі, яка нагадує хлопчика з цупкою яскраво-рудою чуприною. Замість носа у нього поросячий хоботець, а обличчя все у синіх цятках. За до цих цяток Суботик має здатність здійснювати мрії. Він любить ласувати деревиною, гумою чи папером. Вміє складати вірші про події, що відбуваються у його житті.

Оптимістичний образ Суботика є втіленням природного й дитячого погляду на світ. З його до письменник змушує читача замислитися над власними словами та вчинками, здійснювати свої бажання самотужки (без будь-якої машини). А головне — автор стверджує, що бажання повинні мати передовсім духовний смисл

4,6(3 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ