Вони поїхали до бабусі Митька і на другий день пішли на озера або на річку і охотились, за зеленим великим монстром про якого їм розповів їхній новий знайомий. Вияснилося що Василь набрехав хлопцям але хлопці дуже не розстроїлись а на подив подякували Васелеві за такі чудові пригоди які їх оточували.
своїй поемі використав саме цей прийом. Він не був його винахідником, а лише став свого роду реформатором і талановитим виразником.
Доказом цього меже бути те, що тема прибуття Енея до Італії зустрічається ще у творах грецького лірика Стесихора, який жив у VI столітті до н. е. Не відставали від нього і римські автори, адже майже кожен з них віддавав данину цій красивій легенді.
Основними джерелами, з яких черпав сюжети своїх творів Вергілій, перш за все, були “Одіссея” і “Іліада” Гомера, а також давньогрецький епос, зокрема троянський цикл, який примикав до гомерівських поем. Немає ніякого сумніву,
Можу запропонувати охарактеризувати Дракона Грицька у такий б:
Дракон Грицько – добрий та чуйний дракон, який «вилупився з яйця, що пролежало, може, із сотню літ у печер», жив на світі близько восьми років і про його існування ніхто не знав. Нікому було його виховувати, малий навіть не знав, що йому їсти, тому харчувався травичкою, не вживав м’яса, нікому не чинив кривди.
Згодом Дракон потоваришував із пустельником, який навчив його грамоти. Грицько почав читати, писати вірші, знайомитись з богословськими творами. Грицько навіть намагається контролювати свою справжню природу, випускаючи полум’я лише вгору. Так він намагається не зашкодити природі, береже її від пожежі.
Проте спокійне життя Дракона триває недовго. Князь оголошує на нього полювання і до нього йдуть лицарі, а згодом і зовсім вбивають його. Ніхто не зважає на те, що «цей дракон якийсь дуже дивний. Ні на кого не нападає, нікого не вбиває». Всі люди були ласі збагачення, мали на меті лише власні цілі.
Отже, у творі Ю. Винничука Дракон зображується як поет та християнин. Це добра, не хижа істота, яка нікому не хоче чинити зла. Грицько дбає про природу, їсть листячка, контролює свою справжню
Объяснение:
Відповідь:
Прочитали 9 книг
Пояснення: