М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Герой (героїня) твору
1 Сашко.
2 Галя Грушецька.
з Василь Чепіжний.
4 Петро Лях.
Учинок
А) рятує в снігу Сіроманця.
Б) тримає на спині в снігах Андрійка.
В) збирає харчі в дорогу для друга й Сіроманця.
Г) позбувається купленої собаки.
Д) намагається вилікувати Сіроманця.
​​

👇
Ответ:
nigap
nigap
10.01.2023

Сашко-Д

Галя-В

Василь-Г

Петро-А

4,4(95 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Irina58
Irina58
10.01.2023
Життя-цікава річ,яка дається щоб знайти своє призначення.Потрібно дорожити та цінувати його.
Є люди,які не задоволені чимось,сумні,не бачать сенсу життя.Проте,дуже важливо вміти радіти,насолоджуватись,проживати кожен момент.
Також,надзвичайно важливо рощуміти своє призначення у світі,шукати його.Кожна людина має проживати різні емоції,тільки тоді життя буде наповнене.
Необхідно мати друзів та сім’ю,яка підтримає,до .Це люди з якими ми можемо круто повеселитися,повести час.

Якщо мати своє призначення,улюблену справу,сім‘ю,друзів,то її життя буде велим та яскравим.Сама людина буде наповненою різноманітними емоціями,щирою та ні в якому разі не скнарою.
4,5(25 оценок)
Ответ:
vikakocherzhuk
vikakocherzhuk
10.01.2023

Розвиток портретного малярства на теренах Лівобережжя і Наддніпрянщини можна простежити від останньої третини XVII ст.. Його жанрова структура відповідає типології світського і сакрального портрета західноукраїнських земель, проте між ними існувала суттєва різниця у стилістиці. Світський портрет на тих теренах, що входили до складу Речі Посполитої, тісно пов’язаний з польським контекстом, тому місцеву українську традицію найкраще репрезентує сакральний портрет, що розвивався у руслі народного мистецтва. Натомість у станковому малярстві Гетьманщини і Лівобережної України дедалі помітнішу роль починає відігравати світський та іконографічно до нього близький ктиторський портрет козацької старшини, серед яких окрему групу становлять жіночі портрети.

У другій половині XVII — на початку XVIII ст. залишається актуальною структура портретних жанрів, сформована у попередній період. За оригіналами та пізнішими копіями другої половини XVIII-ХІХ ст. й архівними світлинами відомі репрезентативні, ктиторські й епітафійні портрети гетьманів і козацької старшини, церковних ієрархів Нечисленні збережені зразки вотивних ікон дають підстави стверджувати про продовження традиції сакрального портрета.

Дискусійним є питання впливу іконопису на портретний живопис того часу: серед аргументів, що свідчать на користь припущення про зв’язок цих жанрів — той факт, що портрети світських осіб і духовенства часто виконували майстри з іконописних майстерень при монастирях, що у той час були важливими мистецькими осередками. Певну подібність можна простежити й у формальних прийомах, особливо характерних для репрезентативних ростових портретів — площинному моделюванні постатей, акценті на орнаментальних візерунках вбрання.

Суперечливими є також визначення «парусна» і «сарматський портрет». Термін «парусна» стосується лише російських портретів останньої третини XVII ст., які за своїм площинно-лінійним стилем і манерою виконання облич уподібнюються до іконного малярства. Тоді як визначення «сарматський портрет» використовують для характеристики не тільки шляхетських портретів, створених на західноукраїнських землях, що на той час перебували у складі Речі Посполитої, але й пам’яток малярства Лівобережжя загалом і Гетьманщини зокрема. Цей термін передбачає наявність у малярських творах ідейного підґрунтя, пов’язаного із концепцією політичної тотожності шляхти і козаків. Ідеологія сарматизму, що постала у літературному дискурсі польських авторів ще в середині XVI століття, згодом поширивши свій вплив і на специфіку життєвого укладу шляхтичів і залишалася незмінною впродовж XVIII століття (щоправда, тоді її сприймали як вже доволі анахроністичну і вважали невіддільною від теоретичних засад ультракатолицизму).

Объяснение:

4,5(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ