Добери до розділів заголовки у вигляді коротких цитат(переданих дослівно речень, які передають основні думки кожного з розділів). Пригоди Івана Сили,дуже треба!!
Жили були 3 поросятка.Першого звали Доброта,другого Мудрість,а третього ніяк не звали. Одного разу поросята пзбирали біля будинку гриби.Аж раптом на них напала лисиця.Доброта і Мудрість втікли,а поросятко без імені залишилось,вирішило прогнало лисицю... І з того часу його називають Храбрість!
Український народ славиться своєю співочістю. Пісня - душа нашого народу, справжня поезія серця і почуття. Пісня з давніх давен супроводжувало людину впродовж усього життя - у буквальному сенсу від колиски до труни. Народних пісень існує безліч. Деякі пісні, автором яких є сам народ, створені строіччя тому, але їх досі знають, люблять і співають. Пісні, що дойшли до нас з давніх давен, етнографи поділяють на кілька груп. Наприклад, обрядові пісні бувають календарно-обрядовими, тобто присвяченими якійсь календарній події: це веснянки, гаївки, русальні пісні, петрівки, купальські пісні, жниварські пісні. До обрядових пісень відносять щедрівки та колядки, які ми досі охоче співаємо. До родинно-обрядових пісень відносять весільні пісні та голосіння. Соціально-побутові пісні - це козацькі, кріпацькі, чумацькі, пісні, ремісницькі, рекрутські пісні (солдатські), бурлацькі, тощо.