М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чому Шевченко вибрав форму сну для відтворення кріпосницької дійсності у поемі «Сон»?

👇
Ответ:
2329992ляля
2329992ляля
15.11.2022

Форма сну вмотивовує і зміст, і композицію поеми "Сон". Події у творі розгортаються у трьох пунктах: в Україні, в Сибіру, у Петербурзі, які знаходяться у протилежних місцях. Сон служить засобом логічного переходу від однієї картини до іншої. Та й показати їх у сні логічніше, ніж у безпосередній подорожі.

4,5(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Laurka11
Laurka11
15.11.2022
Живопис-це мистецтво, яке розливає всюдитворчість художників у двовимірних сферах, таких як папір, дошки, полотно тощо
Театр- вид мистецтва, художньо освоює світ через драматичну дію, що здійснюється творчим колективом.
Література-відображає та зберігає знання й культуру народу, вигляді періодичних видань: газет, журналів,книжок
Архітектура-мистецтво проектування, спорудження та художнього оздоблення будов.
Хореографія-танець, хоровод, мистецтво постановки танцю як послідовності кроків, рухів, фігур для створення найкращого сценічного ефекту.
Музика- мистецтво організації музичних звуків.
Кіномисте́цтво — вид мистецтва, твори якого створюються за до кінознімання реальних, спеціально інсценованих, або відтворених засобами анімації подій.
Скульптура – вид мистецтва, пов'язаний зі створенням об'ємних художніх форм у реальному просторі.

Если поставь »
4,8(8 оценок)
Ответ:
КcюшA123
КcюшA123
15.11.2022

Візантійський історик Прокопій Кесарійський у своїй праці «Історія війн» описує склавинів та антів – можливих предків українців – як людей, що непідвладні комусь одному. Вони вирішували усі справи спільно, народовладдям.

Конституція Пилипа Орлика – перша українська та одна з перших європейських конституцій – запропонувала розподіл влади на окремі гілки й критикувала «самодержавство».

Дивлюсь я на небо та й думку гадаю» – перша пісня, яка прозвучала у космосі. Її проспівав український космонавт Павло Попович на кораблі «Восток-4» спеціально для конструктора космічних кораблів українця Сергія Корольова. Його Ілон Маск, засновник космічної компанії SpaceX, назвав одним з найкращих фахівців у галузі.

Уродженець Полтави Юрій Кондратюк розробив «теорію зупинки» на небесному тілі з сильним гравітаційним полем. Ще студентом гімназії він зрозумів, як забезпечити посадку та зліт усього космічного корабля. Уже через 40 років американці успішно використали розрахунки Юрія Кондратюка під час висадки астронавтів на Місяць.

Ерцгерцог Вільгельм Габсбурґ так захопився українською мовою та культурою, що це забрало його життя. За любов до вишиванок отримав прізвисько Василь Вишиваний, він писав вірші українською, командував загоном Українських січових стрільців, а згодом став міністром УНР. Радянські агенти викрали його у Відні, а потім засудили до 25 років тюрми за спробу створення «самостійної України».

1976 році під час матчу між СРСР та НДР у Монреалі канадець українського походження Данило Мигаль вибіг на поле у вишиванці та з прапором України і станцював гопак. На самому стадіоні 150 українців вивісили плакат із написом «Свобода Україні!».

4,4(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ