М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Марко Вовчок «Отець Андрій » чому твір має саме таку назву ?

👇
Ответ:
lizahelp7
lizahelp7
27.07.2022

«Отець Андрій» Марка Вовчка – оповідання про щасливу долю закоханих Тимоша та Оксани, яким вдалося повінчатися і оминути гнів пана, що хотів сплюндрувати честь дівчини***. Образ отця Андрія є втіленням справедливого суду і гідності, власне тому і така назва.

4,6(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vikaprovotorova
vikaprovotorova
27.07.2022

Я вважаю, що усе існування людини грунтується на кількох загальних, пер­винних цінностях. І свобода є однією з таких цінностей.

Минули ті історичні часи, у яких описані Михайлом Коцюбинським події були актуальні і, на жать, звичайні. Але проблема волі постає і зараз, бо це про­блема життєвої філософії… Наскільки ж трагічним було життя людей, коли кріпа­цтво, поневолення і духу, і тіла людини були звичайною практикою суспільства!

Остап і Соломія не просто не згодні терпіти муки кріпацтва, але й не здатні: Ічня людська гідність постає проти антигуманного світу. Важливо розуміти, від чого тікають герої, із чим вони борються. Для них неприйнятний не стільки фор­мальний бік кріпацтва: важка праця, відсутність вибору, скільки його внутрішній “філософський бік”: пригнічення людської гідності, поневолення духу.

Справді дорого обходиться воля нашим героям. Тікаючи, вони постійно сти­каються з новими перепонами на їхньому шляху до свободи, на них чатують смер­тельні небезпеки, але це не зупиняє їх. Бо свобода важить для них більше, ніж життя.

Бо життя під ярмом кріпацтва є існуванням, тільки марнуванням безцін­ного часу.

4,5(90 оценок)
Ответ:
Настя0330
Настя0330
27.07.2022

Гуманізм - це, іншим словом, людяність; здатність і бажання ставитися до оточуючих з повагою до їх гідності, незалежно від обставин.

Я вважаю, що саме гуманізм робить нас людьми.

Навіть саме поняття походить від латинського homo - людина, humanitas - людяний. Гуманізм передбачає не саме лише виокремлення людини з по іж інших істот, він ставить людину на перше місце в будь-якій сфері життєдіяльності. Тобто, якщо хтось заявляє про свою гуманність - то це означає, що людина для нього (неї) знаходиться в пріоритеті. Бути гуманним - значить намагатися робити все для комфортного існування людей. Людина - як головна цінність. Це основна ідея гуманізму.

Усім нам просто необхідно бути гуманними, якщо ми хочемо жити в гармонії з оточуючим світом. Тут дуже підходять слова з Біблії про те, що варто ставитися до інших так, як би ми хотіли, щоб ставилися до нас.

Отже, суть гуманізму в самому слові. Цінуйте і поважайте одне одного!

Гуманізм передбачає, що ти простягнеш руку до в разі потреби, даш корисну пораду другові, нагодуєш голодного; подумаєш тричі перед тим, як образити когось, навіть словом тощо. Проявів людяності дуже багато, спочатку вистачить бажання бути гуманним.

Друзі, я закликаю усіх до взаємоповаги! Цінуйте кожну людину, як себе!

4,7(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ