М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати невелике есе на тему "Моє ставлення як читача". Порівняйте свої читацькі дсягнення на початку і в кінці року . Які з поставлених цілей стали найголовнішими для вашого читацького розвитку і чому?

👇
Ответ:
sad1300
sad1300
17.09.2020

Що ж я можу сказати...Напочатку року , мені не дуже подобалося читати книжки , хотілось щоб повернулося літо , і було багато вільного часу для розваг та відпочинку...На протязі всього навчального року нам доводилось читати багато різноманітних творів , оповідань та історійДеякі з них мені сподобалися , і все частіше я став(ла) замислюватись що читати це не так вже й сумно та погано... Я почав(ла) більше читати різноманітні журнали та книгі І я цим дуже захоплювалась..З кожною новою книгою мій інтерес до читання ставав все більшим і більшим... Читати це чудовоМожна помріяти та пофантазувати..

Объяснение:

4,5(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

В. Поясніть вислів Ф.Шиллера: "Де співають, там охоче лишайся жити, - лихі люди не мають пісень..."

Объяснение:

Народна пісня завжди була віддзеркаленням настрою людини і душі всього народу. Один з найталановитіших польських поетів-романтиків Адам Міцкевич писав: „Українські простори є столицею ліричної поезії. Звідси пісні невідомих поетів поширювалися часто по всій Слов’янщині“.

В Україні співали завжди. Співала мати, схиляючись над колискою новонародженої дитини, співала наречена, йдучи під вінець, співали-тужили мати й батько, прощаючись із сином-рекрутом, співали закохані, милуючись красою тихої української ночі, співало славне наше козацтво, ідучи в бій...

Ліричні пісні виникли, вочевидь, тоді, коли людина відчула потребу висловити свої почуття, поділитися зі світом своїм щастям чи горем.

4,4(46 оценок)
Ответ:
yan551029
yan551029
17.09.2020

Відповідь:

Літературна казка виникла за класицизму як «низький» розважальний жанр. Відомо, що в XVII—XVIII ст. казки були поширеною розвагою у європейської знаті та розігрувалися в придворних феєріях.

Літературна казка на території України спочатку була представлена авторськими переказами та інтерпретацією фольклорних сюжетів, стилізацією під народну казку, використанням народних мотивів тощо. Такі казки створювали зокрема письменники XIX ст.: Марко Вовчок, Степан Руданський, Іван Манчжури, Панас Мирний, Олена Пчілка, Леся Українка, Іван Франко, Михайло Коцюбинського. З часом українські, як і зарубужні, авторські казки відходять від фольклорних витоків, зображають у казковій формі злободенні питання, завуальовано критикують негативні суспільні явища.

4,6(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ