М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

"Морально-етична проблематика твору Олександра Гавроша "Неймовірні пригоди Iвана Сили"
Дуже терміново ів​

👇
Ответ:
Sima121
Sima121
20.12.2021

Морально-етична проблематика твору: добро і зло, справжня дружба і любов, чесність і підступність

Объяснение:

здається так

4,5(3 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
arzuvelieva
arzuvelieva
20.12.2021
Брехня — це перший симптом хвороби відносин. Зазвичай, ми відчуваємо вкрай неприємні почуття, коли стикаємося з брехнею у своєму житті. Що робити? Як подолати ці неприємні переживання? Ну а головне, як зберегти відносини з людиною, яка вам брехав? Чи потрібно їх зберегти і навіщо? Ці питання потребують відповіді, але його пошуки ускладнюються нашими почуттями та емоціями. Давайте поміркуємо над причинами брехні разом. Отже:Чому люди брешуть?Причини брехні часто криються в особистісних особливостях людини і в тій ситуації, в якій він опинився. Часто, ми забуваємо про те, що людина могла спробувати захистити нас від чогось, сильно нас турбуйтеся. Тобто застосував «брехня в порятунок». Важко переоцінити частоту появи таких ситуацій.Але й зі зворотним ситуацією ми можемо зіткнутися не рідше. Люди брешуть нахабно і не червоніючи. У чому причина? Чому? Справа в тому, що людині є, що від вас приховати. І на жаль, дуже рідко, то що хочеться приховати — це брехня в порятунок. Потреба брехати, тобто передати неправдоподібну інформацію, виникає або через страх перед наслідками або заради досягнення своїх корисливих цілей.
4,6(18 оценок)
Ответ:
olena345678644
olena345678644
20.12.2021
У центрі п’єси — образ простої селянської дівчини — Наталки. В минулому батько Наталки був досить заможним. Незважаючи на це, дівчина покохала бідного парубка Петра, батькового наймита. Ста­рий Терпило не погодився віддати Наталку за нерівню, і Петро пішов бурлакувати, аби заробити грошей. Чотири роки вірно чекає його кохана дівчина. З того часу багато чого змінилося. Старий Терпило помер, сім’ю обсіли злидні, і Наталці доводиться своєю працею утри­мувати себе і стару матір. До розумної, вродливої, працьовитої дів­чини шлють сватів «весьма пристойні женихи»: тахтаулівський дяк, підканцелярист Скоробреха, возний Тетерваковський. Здавалося б, шлюб із заможною людиною врятує Наталку і матір від злиднів, але дівчина не мислить собі життя з нелюбом. Вона з почуттям власної гідності відкидає залицяння возного. Розуміючи, що у багатого жінка з «мужичок» «буде гірше наймички — буде кріпачкою», Наталка мудро відповідає возному: «Знайся кінь з конем, а віл з волом».

Наталка—любляча дочка. Вона щиро поважає свою матір, горе і сльози матері глибоко вражають її. Дівчина мусить скоритися мате­риним умовлянням — вийти за першого ж жениха. Щоправда, дівчина сподівається, що скоро таких не буде. «Женихи, яким я одказала, в дру­гий раз не прив’яжуться. Возному так відрізала, що мусить одчепитися, більш, здається, нема на приміті».
4,6(35 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ