твір-роздум про те, яким повинен бути справжній друг
поняття про справжню дружбу у кожного різне. яким же повинен бути справжній товариш? я вважаю, що друг - це щира та незрадлива людина, яка здатна бути поряд, коли ти цього потребуєш. зовсім не важливо, якого кольору волосся, яка зовнішність у товариша. головне - це його людські та духовні якості.
справжній товариш - це той, хто покине власні справи та завжди прийде тобі на . в цій людині ти ніколи не будеш сумніватися. але, на мою думку, ти маєш віддавати те саме, що тобі дає людина. тобто радіти успіхам свого товариша, йому, підтримувати. дружба - це завжди взаємність. тож бережімо одне одного, адже справжній друг - цінний скарб нашого життя.
несомненно, есть множество целей, из-за которых причина избыточного веса не вашему процветанию. на взгляд, это может вызвать проблемы или вызвать диабет 2 типа. между тем, округлость также является фактором риска сердечно-сосудистых заболеваний и ишемической болезни сердца. в соответствии с этим, что вам нужно сделать, чтобы уменьшить вес? большая часть сообщества, работающего по принципу «все включено», цепляется за банальный ответ, который дает путь, который, потребляя меньше еды и больше двигаясь, может спровоцировать снижение веса в организме.
но в переводе могут быть ошибки
Объяснение:
Іронія, сарказм, гротеск і карикатура — це засоби сатири.Сарказм (від грец. sarcasmos — терзання) — їдка, викривальна, особливо дошкульна насмішка, сповнена крайньої ненависті й гнівного презирства. Сарказм, на відміну від іронії, виражається прямо й не має подвійного, прихованого значення. Саркастично звучать такі рядки поеми:
А братія мовчить собі,
Витріщивши очі!
Як ягнята. «Нехай, — каже, —
Може, так і треба».
На рабську заяву «братії» ліричний герой, сповнений обурення, саркастично відповідає: «Так і треба!»
Гротеск (від італ. grotta — печера, грот) — сатиричний художній прийом у літературі, заснований на явному спотворенні, перебільшенні чи применшенні зображуваного, на поєднанні різних контрастів: фантастичного з реальним, трагічного з комічним. Гротеск — вищий ступінь комічного. Перечитайте сцену «генерального мордобитія» (так назвав її І. Франко), її вважають класичним зразком гротеску, адже в ній зображено і перебільшення, і контраст трагічного й комічного.