М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

всем буду рада зарание всем буду рада зарание ">

👇
Ответ:
lerafedunenko
lerafedunenko
09.01.2022

а) Навесні

4,7(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Катя18471
Катя18471
09.01.2022

Василя з твору "Маруся":

Маруся⇒

Зовнішність: "Ви­сока, прямесенька, як стрілочка, чорнявенька, очиці, як тернові ягідки, бро-воньки, як на шнурочку, личком червона, як панська рожа, що у саду цвіте…";

Характер: На все село була і красива, і розумна, і багата, звичайна та ще ж к тому ти­ха, і смирна, і усякому покірна" .

Кохання до чоловіка: "Батечки, як заголосить Маруся, та так і повисла йому на шию! Виціловала його ... що то? і в вічі, і у лоб, і у щоки, і у шию ..." ; "А Маруся лежить у нього на руках і сама себе не тямить, чи вона у раю, чи вона де? Так їй хороше було! Хоче щось сказати – і слова не промовить; хоче від нього вирватися, так неначе прикована до Василевої шиї ..."

Василь⇒

Зовнісшність та вдача: "Він свитник, хлопець дуже гарний, має гнучкий стан та на сільських дівчат і не дивиться. Нібито його хазяїн хоче взятии хлопця в прийми, віддати за нього свою доньку-красуню".

Шанобливе ставлення до коханої, небажання її осквернити:"... вдарив поклон і, припавши на те місце, де стояла Маруся, ціловав землю замість її ..." ; – Марусю!.. Люблю тебе, Марусенько, усім серцем моїм, люблю тебе більш усього на світі ! Одну руку вхватив Василь та й держить біля свого серця, а воно так же колотиться, як і в неї ... Марусенько, моя лебідочк , зірочко моя , рибочко, перепілочко! – приговорював Василь, обнімаючи свою Марусю.– Я ж землі під собою не чую - я мов у раю !"

Объяснение:

4,5(29 оценок)
Ответ:
kulish1103
kulish1103
09.01.2022

Дорослі члени родини відчували свою провину перед дитиною, яку вони кинули напризволяще ще в пологовому будинку. До того ж дівчинка народилась хворої на ДЦП. Страшним народити і відмовитись від здорової дитини, а ще гірше покинути хвору дитину. Мама потім розкаялась і шукала своє дитя.Але Касю усиновила інша родина. Ця сімейна таємниця була причиною маминої хвороби. Це як нерозкаяний гріх. Дорослі боялись, що Лінка не зрозуміє,що це може стати поганим прикладом і геть зруйнує сімейні стосунки. Але вони були не праві. І історія двох сестер це підтверджує.

4,6(74 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ