М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Моя улюблена поезія В. Сосюри
(невеликий твір)

👇
Ответ:
ThreeDragons
ThreeDragons
23.02.2022

Я взагалі люблю читати вірші. Коли ми почали вивчати творчість В. Сосюри, то я з великим задоволенням прочитала його вірші "Гей, рум'яні мої небокраї...", "Весняний сад, квітки барвисті".

У цих віршах автор майстерно описує весну, степи України. Все це відразу уявляєш. Із якою ж любов'ю написані ці вірші про рідну Україну, рідну землю!

Зацікавилась творчістю В. Сосюри та прочитала його вірші "Любіть Україну", "О мово моя" та інші. Ці два вірші запам'ятались мені особливо. Як глибоко хвилювала поета доля рідної мови! Своїми віршами він закликає боронити та любити українську мову, культуру.

Як лагідно В. Сосюра називає рідну мову "солов'їною"! Це значить, що вона співуча, дзвінка. І назавжди мені запам'ятались такі рядки:

О мово вкраїнська!..

Хто любить її,

Той любить мою Україну.

Объяснение:

4,4(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
VidioVizard
VidioVizard
23.02.2022

Відповідь: 1В, 2Б, 3А, 4Г, 5А, 6В, 7Б, 8Г, 9Г, 10А, 11А, 12А

1. Який характер мала Хуха  В лагідний, слажений,

2. Як Хухи називають людей? Б.Люди

3. Чому немає Хух-болотянок А. Бо Хухи не люблять вологи

4. Коли Хухи змінюють місце проживання? Г. коли щось зруйнує іхню домівку

5. Хто доглядая за бором, у якому жила Моховинка? A. Лісник

6. Що насправді побачила Моховині, прокинувшись одного дня? В перший сніг

7. Як мудрий і досвідчений Хо-Суковик порадив Моховині рятувати свою домівку?  Б. покликати на до лісника.

8. Де Моховинка знайшла собі нову домішку? Г. У хліві на узліссі.

9. Чим годувалась Моховинка в новому домі? Г сіном. Б крихтами хліба

(Цитата: Могла вона їсти досхочу запашного сіна, майже щодня знаходила кілька крихіток хліба, а часто могла ще й полизати краплинку молочка...). Якщо крихти хліба були час від часу, а сіно досхочу, то скоріше за все вірний варіант Г

10. Яке нещастя трапилося одного дня в хліві? A. Коза заплуталась у сітку

11. 3 ким потоваришувала Моховинка? А. З дітьми господаря.

12. Чому Моховині довелося повернутись до лісу? A Дід лісоруб поранив

Пояснення:

4,5(65 оценок)
Ответ:
ANiTEZ
ANiTEZ
23.02.2022
Мартин Боруля – це головний герой однойменної трагікомедії Івана Карпенка-Карого. За соціальним статусом Мартин - заможний селянин. Але він має заповітне бажання: повернути собі колись втрачене дворянство. На шляху до своєї мети він часто втрачає здоровий глузд і попадає у комічні ситуації.

Риси характеру: загалом, він добра людина. Мартин не знущається з людей, що бідніші за нього. До того, як зосередитися на нав'язливій ідеї стати дворянином, Мартин добре виховував своїх дітей. Його донька Марися говорить про це: «Перше батько казали, що всякий чоловік на світі живе затим, щоб робить, і що тільки той має право їсти, хто їжу заробляє». Мартин любить свою родину і прагне стати дворянином, щоб хоч його нащадки бути в змозі постояти за себе, щоб їх не могли безкарно ображати: "що не всякий на них крикне: бидло! теля!". 
Комізм образу Мартина Борулі полягає у тому, що він намагається копіювати зовнішні ознаки класу, до якого він не належить, причому так, як він це розуміє. Йому чужі дворянські звички та б життя, але він уперто намагається прищепити їх своїй родині і собі самому. "Марисю, скілько раз я вже тобі приказував, не кажи так по_мужичи: мамо, тато... треба так казать, як дворянські діти кажуть".
Він хоче видати доньку за "благородного", влаштовує сина на роботу чиновником і навіть радить йому порвати з другом дитинства, бо той селянин: "Ти, сину, не дружи з нерівнею, краще з вищими, ніж з нижчими. Яка тобі компанія Микола? Мужик — одно слово, а ти на такій лінії, трешся між людьми інчого коліна…"  Як і мольєрівського Журдена, Мартина дурять (зокрема, повіренний Тренделєв) і не розуміють (друзі та родичі хочуть, щоб він знову став таким, яким був раніше - звичайним чоловіком).   Врешті-решт, усі починання Борулі, спрямовані на досягнення його мети, завершуються поразкою.  Ідея п’єси полягає у тому, що людина, яка захоплюється фальшивими цінностями та соромиться бути собою, завжди буде смішною. 

П’єса "Мартин Боруля" не сходить зі сцена українських театрів уже понад сто років. Вона має успух завдяки психологічній переконливості образів, гумору та гострій злободенності. У свій час роль Мартина Борулі талановито грав і сам І. Карпенко-Карий. 
4,5(21 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ