М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Решить тест що зробив олесь, коли вчителька поставила йому двійку за дятла? виберіть одну відповідь: пішов з уроку розплакався сидів мовчки питання 2 текст питання де сашко допоміг сховатися сіроманцеві? виберіть одну відповідь: у клуні у норі на глинищі далеко в лісі питання 3 текст питання сіроманець з однойменної повісті м. вінграновського знайшов прихисток від переслідувань виберіть одну відповідь: у сусідньому колективному господарстві на покинутому військовому полігоні у столичному зоопарку куди загнав вовк чепіжного („сіроманець” м.вінграновського)? виберіть одну відповідь: у ліс по шию в озеро на галявину питання 5 відповіді ще не було макс. оцінка до 1 текст питання вона – не тільки тема вірша або картини, - в ній є висоти незміримі й святі глибини. ці рядки з поезії м.рильського … виберіть одну відповідь: „дощ” „люби природу не як символ” „осінь – маляр із палітрою пишною” питання 6 відповіді ще не було макс. оцінка до 1 текст питання олесь, герой оповідання гр. тютюнника «дивак», дуже переживав і плакав, коли виберіть одну відповідь: коли дід розповідав, що треба пробивати собі дорогу ліктями побачив, як щука вхопила пліточку і з′їла, а він нічого не міг зробити хлопці побили його за те, що він із ними не пішов ламати лід хто постає ліричним героєм у вірші «люби природу не як символ»? виберіть одну відповідь: дівчина мати вірний син хлопець питання 8 відповіді ще не було макс. оцінка до 1 текст питання чим пригостив вовка сашко? виберіть одну відповідь: хлібом пиріжками з печінкою м’ясом питання 9 відповіді ще не було макс. оцінка до 1 текст питання вірш м. рильського «осінь-маляр із палітрою » передає почуття виберіть одну відповідь: радості через багатий осінній урожай невдоволення від осінньої негоди захоплення барвами осіннього лісу за що сіроманець ненавидів чепіжного („сіроманець” м.вінграновського)? виберіть одну відповідь: підстрелив його перебив зграю і вовченят боявся його питання 11 відповіді ще не було макс. оцінка до 1 текст питання дощ в однойменному вірші м. рильського виступає як виберіть одну відповідь: пустотливий хлопчисько, що бавиться, бризкаючи людям за комір водичкою надокучливий гість, через якого не можна іти гуляти золотий вечірній гість, що є виростити врожай питання 12 відповіді ще не було макс. оцінка до 1 текст питання чим мотивував олесь хлопчикам свою відмову ламати лід («дивак» г.тютюнника)? виберіть одну відповідь: можна провалитися не хоче замочити ніг він ще молодий

👇
Ответ:
kazanetov
kazanetov
21.05.2023

Я буду писать номер теста, и сразу ответ.

1. Пішов з уроку.

2. У норі на глинищі.

3. На покинотому військовому полігоні.

4. По шию в озеро.

5. ,,Люби природу не як символ"

6. Побачив, як щука вхопила пліточку і з′їла, а він нічого не міг зробити.

7. Дівчина.

8. Пиріжками з печінкою.

9. Захоплення барвами осіннього лісу.

10. Перебив зграю і вовченят.

11. Золотий вечірній гість, що до виростити врожай.

12. Він ще молодий.

4,4(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ludvig9
ludvig9
21.05.2023

Відповідь:

Зазначене речення є цитатою з твору І.Нечуй-Левицького "Кайдашева сім"я". За жанром «Кайдашева сім’я» - це соціально-побутова сатирично-гумористична повість. Цікаво, що в повісті майже немає сцен, у яких би лунав сміх. «Кайдашева сім’я» населена дуже серйозними людьми. Їм не до сміху, оскільки всі вони - учасники великої родинно_побутової війни, якій не видно кінця. Змальовуючи цю «війну», прозаїк раз у раз вдається до гумору. А в наведеній цитаті як яскравий комічний засіб використав змішування стилів  - високим епічним стилем описує сцену побутової бійки.  Згадаймо піднесений стиль козацьких пісень, балад - "То не грім в степу грохоче, То не хмара світ закрила. То татар велика сила Козаченьків обступила".   Війна в родині і те, як описує її автор викликає сміх, але крізь цей сміх пробиваються сльози…

Пояснення:

4,6(78 оценок)
Ответ:
сегей1029
сегей1029
21.05.2023
Якою повинна бути сучасна дівчина? Привабливою, працьовитою, вихованою, розумною, щирою душею — ідеальною. Героїня твору І. Котляревського «Наталка Полтавка» є уособленням найкращих рис дівчат, стала ідеалом національного характеру, в якому гармонійно поєдналися зовнішня краса і багатий духовний світ. Перед нами — проста українська дівчина — трудівниця, яка жила на початку ХІХ ст. Наталка — добра, ввічлива та чесна дівчина. «Золото — не дівка! — кажуть про неї.— Окрім того що красива, розсудлива, моторна і до всякого діла дотепна, яке у неї добре серце, як вона поважає матір свою… яка трудяща, себе і матір на світі держить». Чим це не ідеал для сучасної дівчини? Для неї, як для справжньої дівчини-українки, найбільше багатство — чесне ім’я. Коли Тетерваковський залицявся до неї, вона з гідністю відповідала: «Знайся кінь з конем, а віл з волом». Хоч возний і пан, але вона не хоче мати багатства без любові, для неї щастя — життя з коханим. «Бідність і багатство — єсть то Божа воля, з милим їх ділити — єсть щаслива доля»,— висловлюється героїня. Ніжна і щиро сором’язлива, вона впевнена в собі, це допомагає їй не занепасти духом при злиденному житті. Я захоплююсь незвичайною рішучістю і стійкістю героїні в боротьбі за своє щастя, коли доля зводить її з коханим Петром. Наталку не лякає людський осуд, вона залишається з людиною, яку кохає понад усе. Героїня ще не одне покоління читачів буде вчити доброчинності й непорушної відданості найвищим почуттям. Вона являє собою впевнення споконвічного жіночого ідеалу моїх співвітчизників, що ґрунтувався на святинях народної моралі. Минали десятиріччя, змінювався суспільний устрій життя, додавав нові риси до соціального обличчя жінки, проте в найістотнішому цей ідеал залишався без змін. Нам близький і дорогий образ жінки, багатої духовно, чесної, працьовитої і сердечної. З плином часу такі ідеали не старіють, бо вони — загальнолюдські і вічні, актуальні для будь-якої епохи. Саме такою має бути любляча дитина, сповнена глибокої поваги до батьків. Саме такою має бути жінка: порядною, працьовитою, розумною. Саме такою має бути наречена: щиро люблячою, вірною, ладною з гідністю відстояти своє кохання. Всі ці моральні якості втілив у своїй героїні І. Котляревський, подавши їх у сукупності з рисами чарівної зовнішньої краси Наталки — ще однією характеристикою народного ідеалу для сучасних українських дівчат.
4,6(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ