На масленницу мы с мамой печем блинчики. Рецептов блинов много, но у мамы уже испробованный рецепт, который достался нам от бабушки.
Итак, берем молоко , добавляем соль, сахар, 2 яйца и муку. Все это тщательно взбиваем, чтобы не было комков. Далее, разогреваем сковороду и, смазывая маслом, жарим блинчики. Блины должны быть тоненькими. Чем тоньше блинчик, тем искуснее хозяйка.К блинам подаем сметану, варенье.
Масленница - большой праздник, наши украинские традиции, которые мы стараемся не забывать.
Объяснение:
цикл «В казематі» Т. Шевченко написав навесні 1847 р., очікуючи в камері вироку за участь у Кирило-Мефодіївському братстві та написання революційних творів. Художній (літературний) цикл — це сукупність творів одного жанру, що об’єднуються задумом автора в естетичну цілість. Послідовність творів, які включають до циклу, визначається мінливістю настрою ліричного героя.
Усього до циклу «В казематі» входить тринадцять віршів: «Садок вишневий коло хати…», «Мені однаково, чи буду…», «Ой три шляхи широкії…» та ін. Усі вірші цього циклу різні за настроєм, мотивами, ритмікою, проте їх об’єднує задум автора: передати сум за рідним краєм і переживання ліричного героя (ув’язненого поета) за долю України.
Почуття глибокого патріотизму долають чорний смуток і безнадію в поезії «Мені однаково, чи буду…», горе в селянській родині — провідний мотив вірша «Ой три шляхи широкії…». Ніби протиставленням до цих та інших творів циклу виступає ідилічний пейзаж вірша «Садок вишневий коло хати…». Саме в цій ідилії Т. Шевченко вбачає ідеальну модель українського села — красу людських стосунків і родинне щастя в гармонії з розкішною природою.