М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

2. Здатність поета до самозречення в ім'я Вітчизни виражає вірш Т. Шевченка : а) «Ой три шляхи широкії»;
б) «Мені однаково, чи буду»;
в) «Минають дні, минають ночі»;
г) «Думи мої, думи мої».​

👇
Ответ:
dalnik38
dalnik38
27.04.2021

Б

Тому що він саме більше підходить.

Ну бо самозречення це відмова від всіх мрій, вітчизна це батьківщина а в вірші було це розказано.

4,6(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Рома555555
Рома555555
27.04.2021

 пірнач – ударна зброя, металева втулка із пластинами (перами), закріплена на дерев'яному або металевому держаку. Кількість пер (від яких зброя отримала назву) коливається від 4 до 16 (зокрема, П. із 6 перами у слов'ян. мовах мав окрему назву – шестопер). Держак міг обладнуватися потовщеннями у місці хвату і щитками для захисту руки. Довжина 45–75 см, вага 0,6–1,5 кг. П. призначався для нанесення потужних шокових ударів, іноді із проламуванням захисного обладунку. Із 13–14 ст. відомий на Бл. Сході та в Європі, у т. ч. на теренах України (найдавніші зразки – Сахнівка і Хмільна Київ. обл.; Звенигород Львів. обл.). Від 16 ст. за близькосх. традицією П. у Центр. та Сх. Європі набув значення атрибута, що символізує військ. або політ. владу його власника. Зокрема, в укр. козаків П. був клейнодом полковників

Объяснение:

4,7(91 оценок)
Ответ:
Сирениюм
Сирениюм
27.04.2021
Моє ставлення до поезії можна порівняти з подорожжю по різних країнах, де кожен поет — це нова пейзажна дивина, нова мова, нові відчуття.

Павло Тичина — це для мене мандрівка на високі вершини, де серед кришталевого повітря залишаються тільки слова. Він уміє підійматися над повсякденним і переносити читача в сферу естетичного захвату. Тичина — це тонкий митець, який проникає у глибини почуттів і відтворює їх з такою вишуканістю, що стає зрозуміло: поезія — це наш іб зустрічі з безмежним красивим світом.

Максим Рильський для мене — це подорож у сімейне гніздо, де кожен рядок стає зігріваючим теплом. Він уміє розповідати про найпростіші речі так, що кожне слово стає уривком з мого власного життя. Рильський — це співчутливий ігач, який здатен проникнути в серце кожного, розкриваючи його таємниці та радості.

Євген Гуцало — це захоплива подорож на батьківщину, де кожен вірш — це зігріваюче сонце, відбите в краплинах дитячого задивлення. Гуцало — це майстер образу, який відтворює неймовірно колоритний світ Карпат, що витісняють розум зі своєю величчю та величністю.

Михайло Вінграновський — це поет, що переносить мене в світ величного епосу, де кожен рядок — це відблиск міфології. Він здатний створювати живописні картини зі слова, розкриваючи в них сенс та красу. Ві

нграновський — це майстер емоційного приголомшення, який показує, що поезія може бути силою, здатною змінювати світ.

Тарас Шевченко — це поезія-володарка, яка переносить мене у вир змагання за справедливість та свободу. Він розповідає про найскладніші сторони життя, але робить це з такою майстерністю, що відчуваєш, ніби втягнутий у власну історію. Шевченко — це поет, який вчить цінувати та прагнути до кращого світу.

Кожен з цих поетів — це окрема планета, яку хочеться досліджувати знову і знову. Вони розширюють горизонти мого розуміння та почуттів, дарують красу і змушують замислюватись. Всі вони разом складають мозаїку поетичного світу, яку я не могу не обожнювати.
4,5(5 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ