На мою думку, роботи ніколи повністю не замінять людей. Людина створює цих роботів, значить людство завжди розумніше за них. Питання тільки в одному, чи зможуть роботи замінити людські руки, хоча б десь. Думаю що так, зможуть. Взяти хоча б наприклад інтернет ресурси, багато вчених вже давно прогнозували, що через декілька десятків років, зовсім зникнуть такі професії як: вчитель, касир, юрист, поліцейські. Навіть зараз по трохи роботи починають витісняти людей. Наприклад в Естонії вже існують каси без касирів, де люди самі можуть оплатити покупки. Це насправді дуже добре, так вони позбулися шахрайства і обману, а можливо просто неакуратності й розсіяності касирів людей, які інколи рахують неправильно. Також зовсім недавно показували першого робота поліцейського, який справляється не гірше людини, та навіть згадати розробку українців, так звана робот Софія. Отже, все ж таки роботи можуть замінити людей, це добре 50/50, оскільки так людям не буде на чому заробляти, але також це добре, адже робот виконує роботу акуратно та якісно
Объяснение:
Творчість відомого українського письменника Б. Харчука вчить кожного з нас виховувати в собі бережливе ставлення до оточуючої природи, до її краси. Його твори здатні з самого дитинства прищепити читачам риси доброти, чуйності і відповідальності за оточуючий нас світ. Частіш усього ми бачимо непорозуміння людей до тих, хто знаходить підтримку і порозуміння саме у природі. На основі прочитаних мною творів я маю змогу зробити висновок, що людина і природа міцно і назавжди взаємопов’язані друг з другом. І тому ми повинні сприймати оточуючу нас природу не тільки очима, а й серцем і душею.
Ми повинні наслідувати справі героя творів Б. Харчука та робити все, що є в наших силах для збереження природи, для її розуміння і для найбільшого з нею зближення. Ніколи не слід знищувати рослинний світ, ніколи не слід ображати тварин, бо все те, що нас оточує у житті – теж живе. Прикладом для нас може служити Планетник – герой однойменного оповідання Б. Харчука, про якого він написав: «Він ніколи не зривав листя, не ламав гілля, старався не толочити постолами трави – усе живе, усе для чогось призначене. Навіщо ж його мучити й нівечити?». Про це ж саме говорить багато повір’їв та народних легенд українського народу, які досить часто зустрічаються у творах письменника.
Для більшості творів Б. Харчука притаманна думка про збереження природи і її краси, і саме цю думку ми ніколи не повинні забувати, зробивши прикладом для себе і своїх вчинків героїв творчості письменника. Для того, щоб стати гідним членом нашого суспільства, «щоб жити і вдосконалюватися — піднятися до краси і сили природи, до волі і єдності».