я вважаю, що дійсно, не все те золото, що блищить. На мою думку, люди повинні навчитися цінувати справжню красу, яка є внутрішньою. багато моїх сучасників цінують матеріальне, а не духовне. вони забувають про те, що потрібно дивитися на вчинки і душу людини, а не на її статки. переконливим прикладом щодо цього аргументі є, на мою думку, образ наталки полтавки із однойменної п*єси котляревського. наталка, не зважаючи на походження і заможність возного, не погодилась виходити за нього заміж. дівчина чекала із заробітків свого коханого - петра. вона не звертала уваги на те, що він не був заможним, що він був сиротою, а любиа і цінувала парубка за працьовитість і добру душу. у сучасному суспільстві люди намагаються створити собі комфортне життя за рахунок багатства. доказом є корисливі шлюби, які створюються задля того, щоб забезпечити своє подальше життя. але більшість подружніх пар до кінця свого життя залишаються одинокими і нещасливими. отже, щастя на грошах не збудуєш. потрібно цінувати людину за її душу.
"Не все те золото, що блищить". Прислів'я з таким або подібним змістом є у багатьох народів. Це й не дивно: люди часто захоплюються зовнішнім виглядом, забуваючи про все інше. Наприклад, багато людей мріє про якусь річ, яка є престижною і дуже дорогою. Але, заволодівши нею, людина радіє недовго, бо річ - це просто річ, якою б привабливою вона б не здавалася спочатку.
У стосунках люди також дуже часто дивляться тільки на зовнішню красу, забуваючи про красу внутрішню. Таку людину чекає гірке розчарування, бо вродлива людина може виявитися злою або дурною, з поганим характером, тощо. Як то кажуть: "Зустрічають по одежі, а проводжають по розуму". Миле обличчя та гарний одяг - це, звісно, добре, але не це є головним у людині.
Таким чином, справжньою красою, на мій погляд, є гармонія між красою зовнішньою та внутрішньою.
я вважаю, що дійсно, не все те золото, що блищить. На мою думку, люди повинні навчитися цінувати справжню красу, яка є внутрішньою.
багато моїх сучасників цінують матеріальне, а не духовне. вони забувають про те, що потрібно дивитися на вчинки і душу людини, а не на її статки. переконливим прикладом щодо цього аргументі є, на мою думку, образ наталки полтавки із однойменної п*єси котляревського. наталка, не зважаючи на походження і заможність возного, не погодилась виходити за нього заміж. дівчина чекала із заробітків свого коханого - петра. вона не звертала уваги на те, що він не був заможним, що він був сиротою, а любиа і цінувала парубка за працьовитість і добру душу.
у сучасному суспільстві люди намагаються створити собі комфортне життя за рахунок багатства. доказом є корисливі шлюби, які створюються задля того, щоб забезпечити своє подальше життя. але більшість подружніх пар до кінця свого життя залишаються одинокими і нещасливими.
отже, щастя на грошах не збудуєш. потрібно цінувати людину за її душу.