М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

12. Установіть відповідність між персонажем та його зовнішністю Персонаж
Опис зовнішності, характеру
1.Павлусь A Потурнак, хто

його спитає про Україну, він дуже соромиться, бо совість гризе..

2.Дівлет-гірей Б Був

веселий, і за це всі його. полюбили. Їздив на коні, стріляв
із лука та рушниці.

3.Мустафа В Це був

чоловік дужий та вже старший, з довгою сивою бородою.

4. Ібрагім Г Татарин,

пійманий у петлю, випустив із руки ножа, він був дужий...
Д Він потурнак, татарам служить, людей продає.​

👇
Ответ:
margogalaxowa
margogalaxowa
28.10.2022

Відповідь:

Ваше завдання, напевне було табличкою, а тут збилося, тому відповідь буде така:

Персонажі :  1.Павлусь  2. Дівлет-гірей  3.Мустафа  4. Ібрагім

Описи

A Потурнак, хто його спитає про Україну, він дуже соромиться, бо совість гризе.. ( 4 – Ібрагім, що служив в Мустафи)

Б Був веселий, і за це всі його полюбили. Їздив на коні, стріляв із лука та рушниці. (1 - Павлусь, коли був у Девлет-гірея, але вже як гість)

В Це був чоловік дужий та вже старший, з довгою сивою бородою - (2 - Дівлет-гірей)  

Г Татарин, пійманий у петлю, випустив із руки ножа, він був дужий... (3 – взагалі то мова йде про Гусейна, татарина, який шукав за Павлусем і сідлом з золотом. Описано епізод, коли Семен Непорадний з ним боровся і  взяв у полон, але немає такого варіанта відповіді, а раз Семен взяв у полон ще й Мустафу, то хіба що казати, що це Мустафа)  

Д  Він потурнак, татарам служить, людей продає. ( 0 - Карим, але його у завданні)

Отже: А 4, Б 1, В 2, Г 3, Д-  без варіантів  

Пояснення:

4,4(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ehidna666
ehidna666
28.10.2022

Багато людей думають, що електронні книги набагато краще, ніж класичні, але інші не згодні з цим. Тому, ми спробуємо довести, чи потрібні електронні книги для нас? Я хочу висловити свою думку про цю проблему.

Само собою зрозуміло, що в даний час комп'ютери дуже поширені у всьому світі. Ми можемо ігати цей технічний прогрес у всьому. Крім того, все змінюється, і це також торкнулося книг.

Перш ніж почати, необхідно дати визначення слова електронна книга. Цей новий вид книги представляє компактний пристрій планшетного комп'ютера, призначене для відображення текстової інформації. Основна відмінність між електронними книгами і комп'ютерами - великий час автономної роботи. Електронні книги відіграють важливу роль в нашому житті.

Почну з того, що я дуже люблю читати, і роблю це при першій-ліпшій можливості. Я обожнюю книги в твердій і м'якій палітурці, тому будь-яку книгу я вибираю ретельно. Але, незважаючи на цей факт, я схильна до покупки електронних книг, тому що це зручно, практично і економічно.

Я розумію, що прогрес йде і рано чи пізно все люди придбають цей пристрій. До речі, щось заважає їм це зробити. Як і будь-які інші пристрої, вони мають свої переваги і недоліки. Якщо говорити про переваги, то це:

1) Компактність. Один пристрій може зберігати сотні і тисячі книг. Крім того, така книга зазвичай легше, ніж підручник.

2) Додаткові параметри. Це можливість пошуку в тексті, електронні закладки, словник. Електронна книга дозволяє не тільки читати тексти, а й переглядати фотографії, мультимедійні кліпи або відтворювати аудіокниги.

3) Текст вартості. Багато текстів в електронному вигляді безкоштовні і дешевше, ніж класичні.

4) При необхідності деяку інформацію ми можемо отримати відразу, просто завантаживши електронну книгу.

5) Простота публікації. Текст набагато простіше, швидше і дешевше для публікації в електронній формі, ніж на папері.

6) Екологічність. Для читання текстів в електронній книзі не потрібно вирубувати ліси, як це необхідно для звичайних книг. Хоча електронні книги також вимагають електрики, але для їх виробництва не потрібно папір, чорнило та інші ресурси.

7) Електронні книги мобільні. Сучасні електронні книги легко можуть перебувати в кишені або в сумці.

Однак є багато причин, які виступають проти покупки:

1) Як і будь-який електронний пристрій, воно набагато більш чутливо до пошкоджень, ніж звичайні книги.

2) Слід підкреслити високу ціну.

3) Пристрої для читання електронних книг вимагає періодичної додаткової зарядки.

Нарешті, в сучасному світі будь-яка людина, яка любить читання, стикається рано чи пізно з однією проблемою - книгу, яку хочеться прочитати, неможливо добути. Причини можуть бути різними, але результат один - книги немає, а вона хочеться або просто потрібна ... І тут на до може прийти електронна книга. По правді кажучи, я дуже хочу електронную книгу. Багато людей все одно виберуть звичайну книгу і можуть впевнено сказати: "Проста книга набагато краще». Але чи будуть вони мають рацію?

4,7(52 оценок)
Ответ:
perrrii
perrrii
28.10.2022
Максим Максимович — цільна та безпосередня натура, не «печорінського» типу. У нього «чудесна душа, зол оте серце». Бел у він любив як рідну дочку, по-родинному ставився до Печоріна. «Розумовий кругозір Максима Максимовича дуже обмежений, але причина цієї обмеженості не в його натурі, а в його розвитку»,— говорить Бєлінський. Спільна з Печоріним служба у фортеці — виняткова подія в житті Максима Максимовича. Усе життя він служить далеко від культурних центрів, це «старе немовля, добре, миле, людяне, недосвідчене у всьому, що виходило за тісний кругозір його поняття та досвіду». Максим Максимович, який на дійсній службі не знає нудьги, багато особливостей Печоріна називає «дивними» і готовий пояснити його душевну невдоволеність «модою». Сам Максим Максимович відрізняється від Печоріна добротою і терпимістю до людей. Цю рису Лермонтов уважав визначальною і властивою російському характеру: «Мене мимоволі вразила здатність росіянина пристосовуватись до звичаїв тих народів, серед яких йому трапляється жити; не знаю, варта осуду чи похвали ця властивість розуму, але вона доводить неймовірну його гнучкість і наявність того ясного здорового глузду, що прощає зло скрізь, де бачить його необхідність чи неможливість його знищення». Максим Максимович не втручається в почуття Печоріна, проте готовий по-лицарськи захищати високі моральні принципи. До Печоріна він прикипів усією душею. Цей образ не менш типовий, ніж Онєгін, Ленський та інші. Критик Бєлінський звертається до читачів: «Чи не правда, ви так звиклись з ним, так полюбили його, що ніколи вже не забудете його, а якщо зустрінете під грубою зовнішністю, під корою згрубілості від важкого та бідного життя — гаряче серце, під простою, міщанською мовою — теплоту душі, то напевно скажете: «Це Максим Максимович». І дай вам бог побільше зустріти на шляху вашого життя Максимів Максимовичів!». Значения образу Максима Максимовича у творі — У романі постійно лунає голос автора, який оцінює вчинки, думки та почуття свого героя. Він настроює читача на активне ставлення до Печоріна; читач повинен скласти власну думку про героя. Роль автора — до йому в цьому. Для цього Лермонтов користується різними прийомами непрямої характеристики. У повісті «Бела» ми бачимо Печоріна очима Максима Максимовича; у повісті «Максим Максимович» про нього розповідає автор. Досить вагомим є також прийом зіставлення різних характерів та поглядів на людину і світ. На відміну від Печоріна, Максим Максимович задоволений тим, що має, дивиться на світ з точки зору прагматика та реаліста.
4,6(79 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ