1. Слова належать Устині (тієї, від чиєї особи ведеться розповідь).
2. Стара пані.
3. Стара пані про полкового лікаря, нареченого панночки.
4. Про панночку говорить Назар.
5. Назар про панночку.
6. Після смерті своєї дитини Катря втопилася.
7. Це трапилося у садку. Бабуся пригостила дітей яблуками, а панночка вчепилася за це їй у волосся. Устина заступилася за стареньку, а Прокіп за дружину, піднявши руку на пана.
8. Прокіп пішов з військом на Литву, а Устина залишилася у Києві служити. Так минуло сім років, але чоловіка не забуває, бо вона, дякуючи йому, тепер вільна.
Объяснение:
Людина з гарним почуттям гумору – душа компанії. Вона вміє підтримати розмову, вдало пожартувати, підняти настрій. Недарма ж кажуть: сміх подовжує життя.
Серед науковців існує думка, що почуття гумору сприяє духовному й фізичному стану здоров’я. Сподіваюся, ви чули про таку лікарську науку, як сміхотерапія. Адже сміх – найкращий лікар для душі. Він рятує від депресії та поганого настрою.
Справді, зі сміхом в основному пов’язані приємні моменти життя. Перегляд улюбленої кінокомедії або спілкування з хорошою компанією. Все це тримає наше тіло в тонусі. Правда ж? Гадаю, що кожен хоч раз у житті помітив, як стає добре й тепло на душі після гарної порції жартів.
Проте сміх буває різний – позитивний, іронічний і навіть саркастичний.
Тож, ставтеся до труднощів простіше. З веселими людьми простіше спілкуватися. Це запорука гарного настрою на весь день і довголіття.