Друзі з садочку, школи або університету, друзі-сусіди, друзі з футбольного або танцювального гуртка.Це звичайно добре,Але якщо навпаки,вороги (суперники ).У кожному з випадку ви контактуєте тощо.
(випадок 1)Буваєть помилкові враги ,люди ,які просто навіть не спілкувалися між собою,наприклад ,батьки сказали не спілкуватися і тд.У такому випадку звичайно подружиться можно.
(випадок 2)Вороги зі школи,звичайно легко подружиться не буде,Але можливо,через час і ТД
(випадок 3) Вороги у свідомих роках,це най сложніший випадок,тому що, вже доросла "зріла "Людина яка має свою точку зору,скоріш за все вперта,Але це є особливостями характеру.
Т. Г. Шевченко- унікальна людина, людина талант, він завжди хотів бути вівльную людиною, адже творити на волу краще ніж в неволі, чи не так? А творити для цієї людини це дуже важливо, він завжди повнісьтю віддавався у творчість, щоб це не було, хочь малювання, хочь процес написання віршів, всеодно він віддавався повністю і колу в нього була можливість робити це на волі, а не в рабстві, я гадаю що цого щастю тобі не було меж. Тому в висновок я хочу сказати що дл Тараса Шевченка воля це була найсладкіша насолода у його житті.
Объяснение:
бывает так что даже самые близкие друзья становятся врагами и наоборот враги становятся друзьями. эту тему можно говорить вечновы не знаете кто на самом деле ваш враг вы не знаете кем он есть в душе. может при вас он такой боевой. в душе ой просто это обычный человечек.