М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Вобщаге жил один парень который мог общаться с но ему никто не верил. как-то раз он увидел как на фонарном столбе на собственном галстуке висит окрававленый человек сначала студент подумал что мужчина и правда висит на столбе но только парень захотел прикоснуться но тут же тело исчезло. ну естественно пацан побежал в шарагу всем рассказывать и конечно же ему никто не поверил. он ежедневно ходил к тому фанарю и проверял не появилось ли тело, и вот в одиним обычным вечером этот парень готовился к семинару. была темно и вдруг подул сильный ветер в открытое окно, тут же все листья слетели со стола. на столе неожиданно фицирапалось слово: " фанарь ". парень быстро оделся и побежал на то место и он увидел сново висящего на галстуке мужчину, студент близко подошол к нему и призрак резко схватил его и утащил под землю. до сих пор никто не знает как и куда пропал эттот студент. p.s. это первое что я написал и придумал сам не суди строго, если понравится я буду рад)

👇
Ответ:
Papitto
Papitto
07.03.2021
:D очень страшная история, ахах) так то молодец, не плохо для начала))
4,4(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sdk2
sdk2
07.03.2021
Через 20 років том вже був одружений на беккі течер і мав 2 синів і одну доньку.синів звали джон і деві а доньку ен. а гекльбері фін покохав дівчину , що зустрів через 13 років. цю дівчину звали ребекка. фін мав 1 сина якого назвав в честь кращого друга дитинства тома. він мандрував планетою разом із сімєю бо працював механіком на залізничному депо. а том сойер був відомим на увесь світ адвокатом його честність і справедливість надали йому неймовірного успіху у справі.вони зустрілися на морі і згадували своє дитинство з неймовірним відчуттям гордості за себе
4,6(1 оценок)
Ответ:
tim147
tim147
07.03.2021
Що ознае слово щастя? На мою думку, бути щасливим означае, прокидатися кожного ранку з прагненням встати и довести самому собi, що ти значуща частина людства. Бути щасливим, напевно, означае бути потрiбним, корисним, бути спроможним зробити свiт хоть трохи краще. Якщо кожного ранку прокидатися з думкою : "Чудово! Новий день - новi цiлi!", то будешь жити в ейфорii. Головне зрозумiти, до чого ти прагнешь? До тихого чи сповненого адреналiну життя? Чи хочешь робити те, що хочешь чи те, що мусиш? Якщо хочешь прочитати книгу, саме цю, саме сьогоднi, залишься вдома, вiдключи телефон... Не обтяжуй себе тим, чого не хочешь. Якщо хочешь йти на роботу - иди, не хочешь - залишься. Не ходи на роботу коли не хочеться, не викликай вiдторження у себе до професii. Чи не вибирай цей напрямок заради грошей, вибирай роботу за характером, своiми уподобаннями. I тодi коли прокинешься у понедiлок зранку, сягне думка, що ти йдешь своiм неповторним шляхом, приносишь користь у своiй сферi, не чекаючи нiчого за це, I тобi це до вподоби. Це - щастя!
4,5(51 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ