М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Порівняльна характеристика Софійки і Вадима( Русалонька із 7-В)

👇
Ответ:
али5553
али5553
03.03.2022

Вадим Кулаківський - однокласник Софії. Вона його любила, але він виявився брехуном і злодюгою. Вадим із забезпеченої сім'ї, але добуває гроші нечесним шляхом. Він має привабливий вигляд, але він має шкідливу звичку палити. Він говорити сленгом і зверхньо ставиться як до рідних, так і до однолітків. Вадим не чемний, він зневажає Сашка і називає його "бомжиком".

Сашко Крутяк - сусідський друг Софії із багатодітної сім'ї. Він рідко відвідує школу бо повинен заробляти гроші, щоб до матері прогодувати сестричок. Сашко любив Софійку і в усьому підтримував її, готовий піти на будь-який резикований вчинок заради неї. Він не дуже гарний, але щирий, добрий і відповідальний. Він наполегливо працює і з любов'ю ставиться до родини.

4,6(34 оценок)
Ответ:

ответ: ( в самому низу їх порівняння )

ВАДИМ - Зухвалий, зарозумілий софійчин однокласник. Його виховує бабуся, з якою хлопець поводиться нечемно. Попри матеріальне благополуччя (його батьки-заробітчани надсилають достатньо грошей), він відчуває самотність і безпорадність. Вадим не любить вчитися, школа для нього — розвага.

Вадим зневажає Сашка, називає його «бомжиком». Він поводиться з усіма як крутій та нахаба, товаришує із правопорушниками та злочинцями. Він ще дитина, але вже має шкідливі звички – палить, краде.

СОФІЙКА - Як і кожна дівчинка, Софійка довго підбирає одяг, щоб привернути увагу хлопця. Вона щирий друг, готовий прийти на до , ризикуючи власним життя, дещо авантюристична, щира, відверта, співчуває чужому горю, смілива, відповідальна, розумна.

Дівчинку Софійку зовсім замучили нічні жахіття, що відбуваються у квартирі знизу. Хазяї цієї квартири поїхали, а за кімнатними квітами доглядає сусідка бабця Валя. Дівчинку трішки лякає і сама бабця, і її чорнющий кіт Фантик, та найбільше її бентежать крики й тупіт, що в ніч на повний місяць чи грозу чуються з пустої квартири внизу. ТАкож софійка переживає через те, що на неї не заглядається вадим.

Софійка : Дружелюбна, справжня подруга, авантюристична, щира, відверта. Співчуває чужому горю, смілива, відповідальна, розумна.

тоді як Вадим - Зухвалий, зарозумілий. Він відчуває самотність і безпорадність. Вадим не любить вчитися, школа для нього — розвага.

4,6(19 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
valentsovanna
valentsovanna
03.03.2022

Урочище Качанівка знаходиться на околиці однойменного села на нерівному ландшафті місцевості. На верхньому плато знаходиться палац, а нижнє плато займає мальовничий парк з 12 ставками, павільйоном, амфітеатром, скульптурами. У нагірний частині парку над ставом розташована альтанка Михайла Глінки яка вражає відвідувачів палацу.

Після того як у 1824 році маєтком почали володіти представники роду Тарновських, садиба стала популярним місцем для зборів української творчої інтелігенції. Тут полюбляли бувати різні громадські діячі: письменники, композитори, художники. Василь Васильович Тарновский був визначним колекціонером українських старожитностей. У нього зберігалося багато особистих речей українських митців, зокрема малюнки, рукописи та папери Тараса Шевченка.

4,4(16 оценок)
Ответ:
sviridovakatya8
sviridovakatya8
03.03.2022

Відповідь:

1. Участь у поході Ігоря на половців брали   А. брат Всеволод, син Володимир, племінник Святослав.

2. Слова "Лучче ж би потятим бути, аніж полоненим" належать   В. князеві Ігорю  цитата:

Глянув Ігор на ясне сонце

Та й побачив — військо тьма покрила,

І сказав до дружини-вояцтва:

«Браття мої, друзі вірні!

Лучче нам порубаними бути,

Ніж полону зазнати!

3. "А вже в моїм теремі златоверхім / Покрівля розвалена, / З вечора до ранку самого / Сизоокий ворон кряче",- ці слова промовля князь київський Святослав так розпвідав, який сон йому приснився.

Смутен сон приснився Святославові

На горах київських.

«Укрили мене, — каже, — звечора

Чорним запиналом на ліжку тисовому,

Черпали мені синього вина

З отрутою мішаного,

Сипали мені на лоно

Сагайдаками порожніми поганськими

Перли великі

Та ще й мене голубили, —

А вже в моїм теремі злотоверхім

Покрівля розвалена,

З вечора до ранку самого

Сизокрилі ворони крякали

Пояснення:

4,5(69 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ