привіт павлусе!
я прочитала у творі як ти живеш.це для мене якось дивно.нас батьки виховують бути працьовитими,дружелюбними, іншим.а ти навіть лінувався ходити на прогулянку,так жити неможна.не можна надіятись на що бог тобі щось пошле при цьому цього не старатися та не добиватися цілі.добре що тобі пощастило коли кинули у вікно дохлого хорта ,а він розсипався у дукати.потрібно щось робити,а не ледарювати! тобі пощастило в житі адже на все воля божа.якщо бог не захотів би тебе зробити щасливим, то лише тоді б ти відчув що таке лінуватися! зміни своє життя в кращу сторону!
22.01.2013р. з повагою: (своє ім.*я)
p.s.: вибач розділові знаки сама розтавиш бо я спішила.може не сподобається строго не суди. я за нього отримала 12 в мене було найкраще з усіх однокласників.
наше життя дуже насичена річ: ми маємо дуже багато контактів, пригод, зустрічей і таке інше. також все життя ми навчаємось, ми навчаємось бути людиною. і це найголовніше.а що ж таке «моральні цінності» і з чим їх їдять? моральні цінності ми починаємо збирати з самого дитинства: нас вчать, що треба поважати старших, нас вчать, що треба поступатися місцем у міському транспорті і таке інше. це для нас як аксіома, яку не треба доводити. ми знаємо, що це так і по-іншому бути не може. зі зростанням, кількість цінностей збільшується, ми починаємо розуміти набагато більше речей у цьому світі. але у кожної людини «набір» цих цінностей дуже індивідуальний. це залежить від виховання, навколишнього середовища та ряду інших речей.для мене цінності, які були дані мені в дитинстві – це , фортеці мого характеру. так, саме фортеці, бо характер у мене досить складний, але я вважаю, що він не спотворений різними чинниками. і от з кожним роком я поступово накладав на цей нові шари цінностей, які і мені тримати свою фортецю у цілості, які заважають «лже-цінностям» проникнути у мої стіни та зруйнувати її з середини. і зараз моя фортеця активно будується, бо нові «цеглини» постійно підвозить моє життя, стикаючись з різними навколишніми проблемами та невдачами. і я впевнений, що не дивлячись ні на що, навіть якщо моя фортеця впаде, той , що був закладений в дитинстві буде стояти вічно і у мене завжди буде шанс відбудувати свою фортецю знову.
ответ:ответ
5,0/5
0
8Elya8
отличник
220 ответов
42.3 тыс. пользователей, получивших
Герой сучасної літератури повинен відповідати на виклики часу. Він може бути як національним, так і міжнародним. Може відповідати як за інтереси регіональних, так і професійних співтовариств. В цьому відношенні особливу увагу слід приділити формулюванню викликів часу як початок формування образу героя часу.
З одного боку, кожен художній образ, створений представником даного покоління в дану епоху, є відповіддю на виклики епохи, який дає це покоління. З іншого, переважна більшість подібних відповідей залишаються локальними, не мають всеосяжний характер. У зв'язку з цим, героя часу сьогодні створюють не діячі мистецтв, а медійний простір, яке маніфестує цінність тих чи інших громадян в їх соціальної значущості. Це означає, що недавній герой сюжетів ЗМІ Іван Голунь в своїй віктимності цілком може бути названий героєм якщо не епохи, то даного історичного моменту. А якась «Голобля» при всіх художні достоїнства даного подібним героєм часу стати не може. Оскільки образ цей меншою мірою причетний викликам часу
Объяснение: