Я впевен, що у справжнього патріота мають бути особливі риси характеру, наприклад щирість, чесність та любов до рідної держави. Такі риси були у Наталочки: вона була готова будь-що зробити заради порятунку реліквії. А це тому, що виховали її батьки-патріоти. Адже правду кажуть, що людина з патриотичним духом обожнює та захищає свою країну, вона не шкодує на це сил та грошей. Патріоти з твору З. Мензатюк «Таємниця козацької шаблі» - це сім’я Руснаків, які не шкодують грошей на пальне, вхідні квитки у музеї в пошуках стародавньої реліквії. Вони роблять це заради України. Вони не знають, що стануть відомими на всю країну, а просто хочуть сказати, що вони будуть захищати Батьківщину і до й, а також тим, хто потребує до
Саме такі персонажі як Наталочка, її батьки, навіть машина «Машка» є прикладом для наслідування. Я думаю, що Зірка Мензатюк написала патріотичну книгу для виховання дітей. Адже вона вчить не лише патріотизму, але й як вибиратися зі складних ситуацій, не брехати, а казати чисту правда не лише батькам та друзям, але й усім людям, що оточують нас.
Я вважаю, якщо людина думає, що вона патріот, вона має й відповідно себе поводити. Адже бути патріотом – дуже почесно! Я хочу, щоб цю книгу прочитали і діти, і дорослі. Адже вона дуже повчальна та цікава. Особисто мені вона дуже сподобалася і я раджу її всім прочитати!
Объяснение:
. Які риси головних героїв новели «Момент» поєднували їх?
2. Хто такий Семен? Якою контрабандою він займався?
3. Коли оповідач їде з Семеном, яким він себе уявляє і чому?
4. Що символізує образ верб? Для чого автор його використав?
5. Чому здивувався герой коли зустрівся з Панною?
6. Що символізують ластівки й оса?
7. Як змінюється образ оси у творі?
8. Кого ж постійно боялися герої?
9. Які почуття охоплювали їх при зустрічі з ними?
10. Як прийняла героїв природа? Про що це свідчить?
11. Як ви розумієте слова: «Тихо було. Не так тихо, як десь у городі вночі, де мертво спить і камінь, і страждання, і ніч тонко дзвенить у вухах, як кажан вічності. А тихо тишею поля, де йде великий, здоровий, вічний процес народження, де вітрець лащиться і грається з квітками, кібець, як прив’язаний за нитку, часто тріпочеться на однім місці і, ніби вирвавшись, кидається згори в зелений хліб; а в хлібі одбувається якась шамотня, якась боротьба інтересів кузок, черв’ячків, мишей, колосків».
12. Як порівнює оповідач життя людей і життя природи? Як ви це розумієте?