М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Хто в селі насміхався з хлопців? митькозавр з юрківки​

👇
Ответ:
TomaSharik
TomaSharik
13.11.2021

Відповідь:

Василь Трош, який також приїхав відпочивати в село до бабусі і постійно кепкував з хлопців, а потім взагалі  придумав історію про чудовисько і підкидав хлопцям щоразу нові докази його існування (сліди на березі, таємниче булькання у озері, змайстрував опудало, за до тромбону імітував  жахливе завивання чудовиська)

Пояснення:

— А хто ж, по-вашому? Звичайно, я. Вирізав із корча оцей от слід і ставив час від часу. А ви й повірили, дурні голови! І бурштин вам подарував, — у сестри з намиста зняв. Та то і не бурштин зовсім… І дерева граблями подряпав, і вороняче пір'я поклав. І в тромбон дудів — Фа-Дієзів, а ви й не впізнали. А бульбашки пам'ятаєте? Так то я прив'язав до дірявої каністри каменюку і пожбурив у воду. От вона й булькала. Сам я тоді в кущах сидів і од сміху помирав. "За ногу вхопить!" Хто? Каністра за ногу? Ха! А вони щось там шукають, до бібліотеки бігають…

4,7(86 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
diana55665
diana55665
13.11.2021

моя вулиця

я проживаю у селі великі бірки, майже на його окраїні, на вулиці євгена коновальця.

вона не дуже довга, проте широка. у кінці вулиці — сільський стадіон. біля нього — пасовище, на якому випасають худобу.

вулиця є. коновальця дуже гарна у будь-яку пору року. влітку вона буяє зеленавістю високих тополь, які ростуть по обидва боки вулиці. коли ввечері йдеш вулицею, тебе дивні пахощі з кожного городу. ніякі французькі парфуми не зрівняються із запахами городніх квітів!

восени моя вулиця барвиста. цвітуть чорнобривці, майори, айстри, хризантеми. цієї пори вона пахне квітами і димом від спаленого листя та бадилля.

але найбільше я люблю свою вулицю взимку. все навколо біле-біле. снігові шапки на хатах та деревах, сніговий килим на землі творять казкове диво. взимку вулиця пуста: ні людей, ні худоби, ні птиці. лише поодинокі перехожі та галасливі діти будять сільську тишу.

на нашій вулиці немає громадських споруд, лише одноповерхові будинки.

раніше я жалкувала, що не живу у місті в багатоповерховому будинку. але зараз розумію, що мешканці нашої вулиці — багаті люди, адже ми маємо власні садиби.

єдине, що хотіла б змінити на своїй вулиці, — обладнати сучасний стадіон і збудувати невеликий кінотеатр.

коли виросту, здобуду освіту, обов'язково докладу зусиль, аби мрія збулася, бо я дуже люблю свою вулицю.

4,4(56 оценок)
Ответ:
arsyuha
arsyuha
13.11.2021
Небайдужість-у сучасні роки не легко знайти людину з цією рисою характеру. всі стали злими та не добродушними. не допомагають старшим людям та з молодшими не бавляться. самозакоханість та егоїзм, ось що править людьми сьогодення. зараз популярні особи рідко показують хороший приклад молоді, а в роки наших старих предків було інакше. одним із них був і є тарас григорович шевченко.
в своїх віршах він описував свою до навіть у творі «молитва за україну» звичайними словами описав, як хотів би налагодити безлад вкраїні. а в його біографіях завжди присутня фраза про до батькам у тяжкі для сім’ї роки. він пішов до дяка, щоб навчитись заробляти кошти на прогодування своєї немалої родини. як відомо, шевченко був громадським діячем, що означає його небайдужість до народу у його Батьківщини. здається всі персони, які хотіли проміння щастя в їхньому житті, отримували саме від тараса.
не будьте байдужими, як більшість населення світу. дивіться на все з позитивної сторони як і тарас григорович. ваша до ншим вернеться до вас у тисячі раз більшому розмірі.
4,8(49 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ