М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Проверить текст на ошибки. Грамматические, смысловые, орфографические. Питання про сенс життя і любові рано чи пізно постає перед кожною людиною. І важливо те, як саме людина відповість на це питання. І Єсенін також не став винятком.
Коли мова заходити про любовної поезії, то в Першу Черга згадуються ніжні, романтичні и Легкі твори Сергія Єсеніна, Який увійшов в Історію російської літератури як видатний лірик. С. А. Єсенін відомій як співає, Який оспівав красу російської природи и любов до жінки. Як ні в кого Іншого, тема любові звучить у него дуже яскраве, заворожуюче І, в більшості віпадків, сумно. Особлівість любовної в тому, что вона показує две Сторони почуття: щастя и следующие за ним смуток и Розчарування. Велелюбній співає прісвячував вірші Багата жінкам, шкірні з НЕ булу для него неповторний, тому по-особливому звучить и КОЖЕН вірш.
У ранній ліриці можна знайти роздуми поета про життя і смерті, але вони більше наповнені юнацьким песимізмом, ніж дійсним роздумами над цим питанням. Радісний, по - справжньому світлий поет з самого початку є сусідами з фатальним, похмурим. У Єсеніна тема сенсу життя, життя і смерті проходить через усю творчість. Всі зустрічаю, всі сприймаю,
Радий і щасливий душу винуть.Я прийшов на цю землю щоб скоріше її покинути. Життя і смерть переплетені в творчості поета, починаючи з юнацьких віршів. Мотив трагічного властивий був його віршам вже і в ранній ліриці.
Сергій Єсенін не відразу знайшов своє літературне кредо: він кидався з одного напрямку в інший. Твори про природу, любов, життя. У кожному він показував частинку себе і показував читачеві свої думки і почуття.

👇
Ответ:
huxgehd
huxgehd
08.08.2020

Питання про сенс життя і любові рано чи пізно постає перед кожною людиною. І важливо те, як саме людина відповість на це питання. І Єсенін також не став винятком.

Коли мова заходити про любовної поезії,  в першу чергу згадуються ніжні, романтичні та легкі твори Сергія Єсеніна, який увійшов в історію російської літератури як видатний лірик. С. А. Єсенін відомій як співак, що оспівав красу російської природи і любов до жінки.  Тема любові звучить для нього дуже яскраво, заворожуюче і в більшості випадків, сумно. Особливість любові в тому, що вона показує дві сторони почуття: щастя и наступаючий за ним смуток та розчарування. Волелюбний співак присвячував вірші багатьом жінкам, кожен з них був для  нього неповторний, тому по-особливому звучить і кожен вірш.

У ранній ліриці можна знайти роздуми поета про життя та смерті, але вони більше наповнені юнацьким песимізмом, ніж дійсним роздумами над цим питанням. Радісний, по - справжньому світлий поет з самого початку є з сусідами фатальним, похмурим. У Єсеніна тема сенсу життя, життя та смерті проходить через усю творчість. Всі зустрічаю, всі сприймаю,

Радий і щасливий душу витягнуть .Я прийшов на цю землю щоб скоріше її покинути. Життя і смерть переплетені в творчості поета, починаючи з юнацьких віршів. Мотив трагічного властивий був його віршам вже і в ранній ліриці.

Сергій Єсенін не відразу знайшов своє літературне кредо, він кидався з одного напрямку в інший, твори про :природу, любов, життя. У кожному він показував частинку себе й показував читачеві свої думки та почуття.

Объяснение:Прибрала лишнє та трішки підредагувала деякі речення

4,7(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aliyashachkasa
aliyashachkasa
08.08.2020

Риторичні оклики: «Господнє небо і село, ягня, здається, веселилось!»; «Поглянув я на ягня — не мої ягнята!»; «Обернувся я на хати — нема в мене хати!»; «Не дав мені бог нічого!»; «І хлинули сльози, тяжкі сльози!»; «…лани, гаї, сади!».

Риторичні запитання: «…чи так мені чого було?»; «…чого так весело було?».

Порівняння: «…любо стало, неначе в бога..»; «мов прокинувся, дивлюся»; «…поцілувала… наче сонце засіяло, неначе все на світі стало моє».

Метафори: «сонце гріло, не пекло»; «сонце… не довго молилось»; «сонце запекло, почервоніло і рай запалило»; «небо помарніло».

Епітети: «небо голубеє»; «тяжкі сльози», “господнє небо”

4,6(98 оценок)
Ответ:
sumanrahmatova
sumanrahmatova
08.08.2020

Цим твором Іван Карпенко-Карий сатирично викриває тогочасні суспільні порядки — бюрократизм, судову систему, засновану на хабарництві. В основі сюжету — справжній факт: багаторічне клопотання батька драматурга Карпа Адамовича з метою документально відновити втрачене предками дворянство. Цікаві міркування про свого героя висловив уже на схилі літ сам автор: «Згадую Борулю, хоч люди сміються з нього, бо їм здається, що вони не такі чудаки, як Боруля, а коли гарненько придивитися, то й сміятися нічого: хто б не хотів вивести своїх дітей на дворянську лінію, щоб вони не черствий кусок хліба мали?!»

Боруля намагається завести у своєму домі «дворянські порядки». Комізм тут досягається через разючу невідповідність між давно усталеним життя се-лянина-хлібороба й омріяною панською шляхетністю

4,5(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ