М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти словесний портрет Івана Сили, використавши цитати з тексту повісті Паспорт героя

Назва твору

Герой твору

Рік народження

Місце народження

Прототип героя

Зовнішній вигляд

Риси характеру

Відношення до інших героїв твору

Мої враження від героя

👇
Открыть все ответы
Ответ:
vkd006
vkd006
22.10.2022

На мою думку, драматичний твір нової української літератури Івана Котляревсьокого «Наталка Полтавка» прекрасно зображує життя і побут селян позаминулого століття. У цій соціально-побутовій драмі за до характерів героїв та їхньої мови показано атмосферу та проблеми сільського життя.

В творі ,,Наталка Полтавка,, Петро - це ідеальний образ бідняка, він представник трудового народу. Петро працьовитий, сердечний, щирий, безкорисливий, має почуття власної гідності. Крім того, він навіть здатний, як і Наталка, на самопожертву, тому й хоче відмовитися від коханої дівчини, щоб вона жила забезпечено й не йшла проти волі матері, ще й віддає їй зароблені гроші, щоб возний не докоряв Наталці її бідністю. Петро кохає Наталку «більше всього на світі», «більше як самого себе».

Петро зображений у творі як сирота-бурлака, «без роду, без племені, без талану і без приюту», у нього «ні кола, ні двора», отже, ніякого багатства й статків.  Через бідність Петрові доводиться постійно мандрувати. У пошуках роботи Петро був «і у моря, був і на Дону, заходив і в Харків…». Але Петро перебуваючи в Харкові, хоча і беріг кожну копійку, але відвідував театр, давав правильну оцінку театральним виставам, що свідчть про його освіченість.

Для нього театр — «таке диво — як побачиш раз, то і вдруге схочеться»

4,4(15 оценок)
Ответ:
alina090920031
alina090920031
22.10.2022

Швайко, ти - мй улюблений герой з твору "Джури козака Швайки". Для тебя письменник описав дуже влучно. Тво прзвисько Швайка, але тво справжн м'я Пилип. У твор ти описаний, як сильний, мужнй розумний козак.

Тво джури Санько Грицько - майже однолтки. Вони для тебя завжди слухаються, виконують тво накази.

Я хотла б подякувати письменнику за те, що вн тебе так прекрасно зобразив описав. Звсно, ти ж не головний герой, але якщо хтось чита не дуже вдумливо, то може подумати, що головний герой - це саме ти. Коли я читала твр, мене дуже вразили тво пригоди. Було дуже цкаво прочитати про для тебя цей твр. На жалко, ти уявний, але я упевнена, що, якщо ти був би живий, ми б з тобою подружилися. Я сподваюся, що про для тебя ще щось напишуть.

4,7(79 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ