М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

в письмовій формі маєте висловити свої міркування на тему "Чи можна вважати вчинок діда Платона і діда Савки подвигом, а їх самих героями?" На 1.5 страницы

👇
Открыть все ответы
Ответ:
anisiacom1
anisiacom1
01.04.2023
У творі Осипа Турянського "Поза межами болю" автор піднімає відразу кілька вічних проблем людства: взаємовідносини людини і держави, людина та її доля під час війни, причини війни та амбіції правителів країн під час неї, збереження моральності і духовності у військових умовах. Досить очевидною для кожного читача є і своєрідний протест автора проти війни,в якого з одного боку війна визнається безсумівним злом, а з іншого боку ніякого виходу з цієї проблеми автором не пропонується . На тлі всьго цього, звичайно,  піднімається і питання сенсу життя людини.
Згідно з сюжетом в центрі твору знаходиться історія семи друзів військополонених, які служили в австрійській армії, але потрапили в полон. Але доля була прихильною до них, і їм вдалося здійснити втечу в полон. Втім, наслідком цього стали ще більші проблеми - пора року тодішніх подій була зимовою, а знчить, друзям, довелося йтийти по безжалісному морозу. Саме погодним умоваму творі відведена дуже важлива роль  - автор детально її описує і показує в якості мало не самого ворога героїв твору. складні обставини наштовхують друзів на роздуми про життя та здійснення відчайдушних вчинків. Їм вже не потрібні гроші, вони готові спалити їх, щоб зберегти вогнище. Усвідомлення швидкої смерті змушує згадувати їх про своє колишнє життя і близьких людей. Втім всі вони зберігали людську гідність і не змогли їсти людське мясо навіть в умовах страшного голоду. Твір закінчується трагічно - в живих залишається лишеодин з семи друзів. Але Осип Турянський закінчує його оптимістичним висновком про те, що вічні цінності завжди перемагає смерть.
Питання сенсу життя в цьому творі досить очевидне. Його герої боролися за своє життя, незважаючи ні на що, здійснювали і не завжди обдумані вчинки, але в той же час навіть у таких складних умовах завжди залишалися гідними людьми. Думається, що якщо це вдалося їм, то повинно вдасться кожній іншій людині в будь-яких умовах. Основний сенс по Осипу Турянському - залишатися людиною в будь-яких обставинах і не шукати виправдань в  найскладніших умовах. Держава завжди була і буде жорстокою зі своїми громадянами. У деяких випадках держава настільки жорстока, як це описано в цьому творі. Але визначаючи свій сенс життя, необхідно розділяти взаємини між людиною і державою,а також між звичайними людьми, адже це далеко не одне і теж.
4,8(7 оценок)
Ответ:
kabilet777
kabilet777
01.04.2023

Відповідь:

Кожен сприймає людей по-різному, хтось шукає від спілкування вигоду, а комусь і справді подобається дружити з тою, чи іншою людиною.

На мою думку, друзі--це люди, які готові підтримати тебе, до тобі у скрутну хвилину, це ті, хто поділить з тобою не лише лихо, а й радість. На жаль, не кожен має вірних друзів, проте мені в цьому пощастило.

Я дуже часто задумуюсь над питанням: "чому я дружу зі своїми однокласниками або друзями?".

По-перше, завжди прийдуть на до . Це мабуть одна з найголовніших причин нашої дружби.

По-друге, мої друзі вміють радіти моїм успіхам і перемогам. Як казав Оскар Уайльд: "Всі співчувають нещастям своїх друзів, і лише деякі – радіють їхнім успіхам."

По-третє, я дружу з однокласниками і друзями, бо з ними весело, вони вміють зберігати твої таємниці. З ними можна знайти пригоди в будь-якому місці,а ще вони постійно заряджають мене позитивом і піднімають настрій.

Мої приятелі завжди знайдуть на мене час, навіть якщо дуже зайняті. Варто звернути увагу, що мої проблеми хвилюють їх, як власні. Я також їм дуже вдячна(-ий), що вони можуть розфарбувати чорно-білий світ яскравими фарбами.

І це не єдині причини, чому я з ними дружу, їх є досить-досить багато.

Я дуже щаслива(-ий), що маю справжніх друзів, бо як писав Сократ: "Без дружби ніяке спілкування між людьми не має цінності."

 

4,6(94 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ