М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чим повчальні образи Сергія і Митька для кожного
Очень надо п

👇
Ответ:
viking0899
viking0899
03.03.2021

Мітько і Сергійко - вірні друзі. Це веселі і допитливі хлопці, фантазери, дуже люблять пригоди. Характерами вони схожі, але лідером є Митько. Він рішучіший за друга. Саме Митько вирішив поїхати в село до бабусі. Коли старшокласник Вася-велосипедист пожартував над хлопчиками, саме Митько запропонував ночувати біля озера і вистежити чудовисько, навіть погодився бути приманкою для нього. Митько першим кинувся рятувати невдалого жартівника Васю.

Сергійко більш спокійний хлопчик, але він підтримує ідеї свого друга і допомагає йому. Сергійко дуже добрий: коли Митько заснув на посту, сергійко не став його будити, а вкрив ковдрою. Сергійко - вірний друг, такий, що ніколи не покине Митька у біді.

Обидва хлопці велікодушні, турбуються один про одного, вміють прощати помилки один одного та мирно розв'язувати конфлікти. А ще вони можуть бути працьовитими та наполегливими, бо, коли хлопчики зацікавилися дивною істотою, що нібито живе у озері, вони прочитали багато книжок з бібліотеки і навіть полюбили зоологію.

Объяснение:

4,6(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
prostofiii
prostofiii
03.03.2021

ответ: Аналіз (паспорт) вірша "Вчителька" Андрій Малишко: теплотою і ніжністю оповитий образ учительки в поезії А. С. Малишка "Вчителька".

Тема: звертання до вчительки зі словами вдячності за ту сумлінну і відповідальну працю, якій вона присвятила все своє життя – виховання молоді.

Ідея: уславлення учителя – людини, яка допомагає молодому поколінню пізнавати світ та реалізувати себе як особистість.

Головна думка: треба любити й поважати своїх учителів, старших; любити свій край, його працьовитих і мужніх людей.

Жанр: пісня

Зміст вірша: зворушливою піснею «Вчителько моя» А. Малишко низько вклонився всім учителям за їхню нелегку працю. Й досі звучить вона під час шкільних свят. Існує легенда, що вірш написаний за реальними подіями. Нібито повернувшись після війни в рідну школу, А. Малишко не впізнав улюбленої вчительки: ця ще не стара жінка виявилась сивою. Поет дізнався, що на фронті загинув її чоловік, а два сини-близнюки підірвали себе гранатою, щоб не здатись живими в руки ворогів. Від таких страшних життєвих трагедій вчителька не втратила природної доброти, педагогічного хисту, перелила свою любов на чужих діток. Автор схиляється перед героїнею, називає її єдиною порадницею, зорею, дякує за невтомну працю.

Художні засоби: Епітети та їх значення в вірші: «зоре світова» - учитель - це і світло, і світ; «постать несхила» - незламність, сила характеру; «чорна злива» - жах війни; «непожата нива» - лихо, голод; «молода весна» - юність; «колосисте поле» - щедрість і повнота життя; «Вкраїна мила» - найдорожча Україна; Порівняння: "посивіла ти, як в тяжкий мороз непожата нива"; Питальні та окличні речення, звертання: "Де тебе питать?, Раднице моя на Вкраїні милій!, Вчителько моя"; Зменшено-пестливі слова: зошитки, сонечко; Повтори: летять-летять; Слова в переносному значенні: і роботи час проганяє втому; узяли фронти, впала чорна злива та ін.

Кількість строф: п’ять

Вид строфи: п’ятивірш

Римування: перехресне

Образ вчительки: все життя вона віддала школі, учням. Новий рік починався для неї у вересні, коли, після літньої перерви, знову малиново дзвенів шкільний дзвоник, скликаючи дітей до школи. А над шкільним подвір'ям високо в небі пролітали журавлі, своїм курликанням нагадуючи, що знову почалася осінь — час дітям до школи.

Объяснение:

4,7(1 оценок)
Ответ:
арбуз30
арбуз30
03.03.2021
У «Повісті про те, як один мужик двох генералів прогодував» залишилися без «мужика» «господа» швидко дичавіють і ледь не гинуть від голоду. У цій казці Щедрін протиставив невмілість експлуататорів сметливость народу. З особливою яскравістю це видно на безлюдному острові, де з голоду вмирають генерали, нездатні серед достатку дістати собі їжу.

Саме мужик, якого вони знайшли, став ловити їм дичину до сітки, сплетені з власного волосся, суп у пригорщі варити.

Повернулися в Петербург генерали відплатили мужику за ння їх життів: «вислали йому чарку горілки так п'ятак срібла: веселися, мужичина!» .

У цій казці Салтиков-Щедрін бичує невдячність пануючого класу, але також висміює і рабську покірність «мужика» , який втратив свою людську гідність.

Бачив Щедрін можливість змінити існуючі порядки?

Сатирик був близький до поглядів революційних просвітителів, які вважали, що через оновлене свідомість народу можливо наблизити революційний переворот.
4,7(18 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ