М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Яким чином, на думку Т.Шевченка, відбувається залежність життя від долі ("Доля")? Чи пророчими були слова долі щодо його подальшого життя?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ilsafsanatullov
ilsafsanatullov
14.01.2020

Відповідь:

Я не здогадуюсь - я прочитала твір.

У темноті Ява і Павлуша зіткнулися між собою, але так як була суцільна темрява, а в "страху очі великі", то вони не впізнали один одного і кожному здалося, що його суперник здоровенний і сильний чоловік.

Ява залишився на острові, тому що він вирішив втекти з села і оселитися на острові в плавнях. Цьому острову навіть дали назву - острів Переекзаменовки. А от Павлуша ніяк не міг вночі заснути, бо переживав чи все гаразд у Яви і чи з ним нічого не трапилося. Не втримався і відправився це перевірити .  

Пояснення:

4,8(85 оценок)
Ответ:
merifai
merifai
14.01.2020

Відповідь:

якщо мова про твір "Шпага Славка Беркути", то вчитель географії запропонував прогулянку до парку. Учні їхали туди трамваєм.

Пояснення:

Уривок: Антон Дмитрович подивився на клас, на сонце, на світлі легкі смуги, що соталися од вікон через кімнату (метушилися у променях порошинки), закрив журнал і сказав:

— Такої гарної днини цього року вже, мабуть, не трапиться. Я думаю, ви не заперечите, якщо я запропоную вам прогулянку до парку.

Захоплений крик підтвердив, що справді ніхто не заперечує.

Школярі галасливою зграйкою просто-таки осідлали трамвай, перегукуючись з одного кінця вагона в інший.

4,6(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ