М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Чому село зветься Половинчиком? 2. Чому Клава ніколи не одягала коралі?
3. Чому виходити заміж за Вадима небезпечно?
4. Що наказав зробити старець мамі Катерини?
5. Чому Міщенко змінив прізвище на Білий?
6. Хто був намальований на картині художника?
7. Чому баба Олена не дозволяла Толику продавати погреб?
8. Хто спиляв шовковицю?
9. Як Софійка з Сашком потрапили до Семенової хати?
10. Як урятувалися всі від грози?
11. Чому блискавка оминула Катрину хату?
12. Про яке прокляття ви дізналися?

👇
Ответ:
Юлясруля
Юлясруля
31.03.2022

Відповідь:

1. "-Бо половина тутешнього жіноцтва з нечистою силою знається!"

2. Бо Клава пам'ятала слова старця, що якщо вона хоче для себе щастя - то хай вдягає і носить, а якщо доброї волі для дітей і онуків - хай подарує то намисто своїй дочці на весілля

3. Тому що Вадим скоїв багато 3ла, яке буде покаранням для всього покоління Кулаківських.

4. -

5. Син Мішель змінив прізвище, навмисне придумав зватися Білим: чистим.

6. — А хто намальований на його картині "Русалка"? — повернулась до найважливішого питання, бо вже й собі кортіло на волю, на сонце, на свіже повітря.

— Га? До революції тут водогін був, під будинком проходила каналізація, за більшовиків те розграбовано, те розрито, те само занепало, тож тепер викручується кожен, як може!

— За тих самих більшовиків, що ними оце названа вулиця? — спробувала пожартувати. — То хто зображений на картині "Русалка", кого то Мокренко намалював?

— Ні, права рука в нього після таборів майже не діяла. Ревматизм і частковий параліч. Писав тільки. Лівою. Суцільні каракулі! Як лиш ті його листи друзі розбирали? Співав частенько... За мандоліною своєю тужив, чи як там його інструмент звався...

8. Софійка розповіла Сашкові про подорожі у часі й попросила до попередити трагедію. Вони взяли з собою пилку, мотузку, Чорнобілку та повернулися у той день, коли Катря зробила фото. Закохані пішли у гості родичів Катерини, а Сашко з Софійкою – до хати Семена. Там вони вирішили спиляти шовковицю.

9.

Пояснення:

4,4(83 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SandruhA
SandruhA
31.03.2022
Порівняння та метафори:   с тарі очі, мов сіро-блакитнаві, побризкані росою безсмертники; покотилась моя стежина, мов клубочок; м'ячем вилітаєш на сніг; перший льодок запах чорнобривцями; озиваються розбуджені дзвони на дзвіниці; весело поблискує струг.у творі багато прислів'їв і приказок, влучних народних висловів, фразеологізмів: л ебеді принесли на крилах весну і життя. ох, рятуйте мою душу. на тихі води, на ясні зорі. давно плаче попруга з мідною пряжкою. дурно-пусто перепало мені. мов кум королю. витягати на світ божий. з місяця звалився. гайнути, де перець росте. перелогом лежала одна душа. коли неспокійна совість, то нічим її не обманеш.
4,4(2 оценок)
Ответ:
джания
джания
31.03.2022
Яживу в україні вже багато років.і знаю що у нас самі красиві лани,поля і річки.ні у якій іншій країні немає таких гарних квітів,мальовничих краєвидів і багатих урожаїв. саме у цій країні я виросла і буду жити.саме у цьому рідному краї я стала тут я зробила свої перші кроки,тут я навчилася говорити і тут народилась.у нашому краї народилися відомі поети,лікарі і актори.і вони були щасливі шо саме тут вони прожили своє життя.багато людей живуть у пошуках щастя але не кожна з них розуміє що щастя так близько,щастя це просто бути у рідному краї з близькими тобі людьми.коли ви ідете із своєї домівки у іншу країну ви навіть не задумуєтеся що ви покидаєте місце де ви народились,місце де ви були щасливі. щастя не в місті у якому ви зараз живете,щастя у місті де ви народились,у рідному краї
4,5(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ