М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Що найбільше гнітило коня, коли йшли до водопою?​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
egorilin1626hdhudn
egorilin1626hdhudn
20.10.2022
Багатогранна діяльність і плідна творчість Михайла Старицького дістали високу оцінку як сучасників, так і пізніших шанувальників творчості митця. І. Франко у відомій статті “Михайло Старицький” відзначив новаторські пошуки його як поета, високий професіоналізм і подвижництво в театральній справі, схарактеризував як письменника з “виробленою духовою фізіономією”, виразно-індивідуальною манерою письма. Високо цінувала діяльність Старицького славетна поетка Леся Українка, особливо його піонерство в піднесенні й розвитку українського письменства в цілому, а також національної самосвідомості народу. У вітальному листі з приводу ювілею письменника вона підкреслювала:

І коли наше слово зросте і зміцніє, коли наша література займе почесне місце поруч з літературами інших народів (я вірю, що так воно буде), тоді, спогадуючи перших робітників, що працювали на невиробленому ще ґрунті, українці, певне, спогадають добрим словом Ваше ймення.

У статтях-спогадах сучасниці Старицького, письменниці Олени Пчілки, наголошується на патріотичності його творів та глибокому демократизмі світоглядних переконань.
4,8(25 оценок)
Ответ:
oksanapolio
oksanapolio
20.10.2022

ответ: побажав здоров'я

Объяснение:Кожен із нас бажає хоч раз у житті мати можливість загадати бажання, яке обов'язково здійсниться. Якби в мене був магічний перстень для цього, я би скористалася ним не роздумуючи. Яке бажання, зробило би мене счастливою? Перш, за все це здоров'я моїх близьких. Існує багато важливих речей, але немає нічого більш цінного за здоров'я. Недарма кажуть: " буде здоров'я, буде все". Ніяке багатство світу не зможе порадувати, якщо людина хворіє. Якби я знала, що моє бажання може врятувати чиєсь життя, я би віддала його цій людині. Це було б честно і справедливо. Наприклад, коли хворіє маленька дитина, увесь світ для її батьків меркне. Вони б усе віддали за її здоров'я та усмішку. Чому це так важливо? Бо в дитини ще все попереду: радощі, труднощі, щасливі хвилини. Це цілий світ для її батьків, вони живуть ним. І якщо вона одужає, це зробить щасливими всю її родину.

Батьки бажають здоров'я дитині. А дитина-батькам. Адже для неї вони - цілий світ, сповнений затишку, любові та щастя.

Сучасний світ знецінює сімейні цінності та виводить на перший план матеріальні блага. Кожному з нас хочеться мати сучасний комп'ютер, новий телефон та фірмовий одяг. Однак поступово життя вчить нас повертатися до культу родини, любові та духовності. Адже ніякі речі не замінять дитині батька, а батьками дитину. Тому якщо б у мене була можливість обирати бажання, я б побажала здоров'я своїм близьким або тому, кому воно дуже необхідно.

4,8(97 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ