М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему: Дорослі проблеми у дитячому житті ​

👇
Ответ:
динозавр777
динозавр777
11.05.2020

Нещодавно на уроці української літератури ми вивчали дотепний твір Валентина Чемериса «Вітька + Галька, або Повість про перше кохання».

Доросле життя має свою особливість, а закоханість - незмінний його супутник. Головний герой твору, 14-річний Вітька Горобець, вперше закохується в однокласницю Гальку Козачок.

Дружба і перше кохання, вірність і перший поцілунок, дуель і перше побачення - захоплюючі проблеми, що постануть на порозі дорослого життя. І вперше їх вирішують по-дитячому, здійснюючи свої безглузді героїчні вчинки та страждаючи від цього.

Начитаний друг Федько, на прізвисько Жучок, завжди готовий до . Він пропонує виражати свої почуття через серенади, які по-дитячому сприймаються в наш сучасний прогресивний вік. Цей спів Вітька, коли на голові сомбреро з опудала, для баби Хіврі підкреслює жартівливість витівки.

За халву для Федька дівчина прагне дізнатися про об'єкт кохання Вітька, а тоді нехтує прихильністю Вітька, хитро використовує друзів: просить принести воду, рубати дрова.

Прогулянка Петра з дівчиною уже вважається зрадою дружби в закоханих очах Вітька.

Виклик на дуель - це вже необдуманий вчинок, бо може зашкодити багатьом. Але хлопцеві так хочеться утнути щось героїчне та лицарське на очах у дівчини, вона повинна побачити його сміливість та відважність. Галя, звичайно, зрозуміла, що усе це заради неї.

Поцілунок у щоку та пропозиція про похід у кіно роблять Вітька щасливим. І коли щастя нарешті усміхнулось, на дорозі знову перепона. Зазвичай у нього нема грошей, але окрилений юнак завжди знає що йому робити, долає невезіння і всі невдачі.

А як хочеться показатися старшим, ніж ти насправді! Сигарета в молодої людини - це нехтування своїм здоров'ям, це справжнє лихо для довкілля. Згорілий сарай - чудовий приклад, що не слід курити юнакам.

Коли молода людина щаслива, вона хоче, щоб це відчуття тривало вічно. Тому веселими є сватання Вітька до Галі. Мама дівчини теж розуміє, що таке перші почуття, тому сипле в кишені хлопцям гарбузове насіння і пропонує прийти через 10 років.

Яким треба бути, як себе поводити, щоб здобути кохання? - справжні відповіді на ці проблеми завжди розкриваються згодом. Уміти дружити і бути другом, уміти любити і не впадати у відчай, радіти кожній миті - цього навчає саме життя.

4,7(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Цитатна характеристика Айвенго з роману "Айвенго".
 
"Наскільки це можна побачити по людині, закутій у крицю, новий шукач удачі мав зріст не дуже й вищий від середнього й скоріше струнку, ніж дебелу статуру. Його крицевий обладунок був щедро оздоблений золотим карбуванням, герб на щиті зображував молодого дубка, вирваного з корінням, з іспанським словом ″Desdichado″, що означає ″Позбавлений спадку. Він сидів на чудовому вороному коні. Умілість, із якою він правив конем, і юнацька грація, видна в його руках, здобули йому прихильність глядачів″.

″Коли шолома скинули, всі побачили вродливе, засмагле на сонці обличчя юнака років25 під кучмою густих, коротких білявих кучерів″.
Айвенго очима  героїв роману:

Ісаак: ″Він добрий юнак  і дотримується визначеного терміну і повертає позичене. Він допомагає ізраїльтянинові″(добрий юнак)

Седрік Сакс: ″Та ні - той син, що не послухався мене, більш мені не син, і я не клопочуся його долею... ″(неслухняний син)

Ровена:  ″Айвенго прийме будь-який виклик до чесного бою...″, ″Дарую тобі, пане лицарю, цей вінець як нагороду за звитягу цього дня. І ніколи ще вінець лицарства не увінчував гіднішого чола!″.  

Де Брасі: ″Не думав, що серед чотирьох морів, які омивають Британію, знайшовся б такий боєць, що міг би подужати за один день п′ять лицарів″.

Принц Джон: ″Присягаюсь сяйвом від чола Пресвятої Діви, цей лицар позбавлений не тільки спадщини, а й чемності, коли він хоче з′явитися перед нами, не відкриши обличчя″.(людина, позбавлена чемності)                                                               
Ватаг розбійників: ″Хіба він не так само бідний і позбавлений спадщини, як ми? Хіба він не дав часу Фрон-де-Бефові та Мальвуазенові, як і ми б дали, якби змогли? Хіба він не ворог Бріанові де Буагільберові? Він надто схожий на нас, аби мати його за здобич: адже собаки не гризуться з собаками там, де вистачає вовків та лисиць″.
4,6(62 оценок)
Ответ:
салссо1232960
салссо1232960
11.05.2020

Я вважаю що він поступив необдумано, адже хотів повторити за своїм батьком, добре все не запланувавши, так як він не брав участь у поході свого батька, то вирішив піти сам щоб прославитися. Якби він зібрав ще більше військо, тоді б був шанс виграти війну з ворогами, але він зібрав свою дружину (військо) і рушив одразу. Ігор хотів прославити себе, спочатку він вигравав, як би він відступив - втрата не була б такою великою, багато мужніх воїнів загинуло через одне необдумане рішення. Почався шторм, небо почорніло і птахи кричали криком гучним, ніби попереджуючи про небезпеку, але Ігор не спинився, він був хоробрим, мужнім, сильним... Але через свою помилку, через свою необачність втратив брата та більшості воїнів за яких відповідав. Хоч він і повернувся живим до Ярославни, але на його совісті лежить багато смертей його мужнього війська.

4,7(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ