ответ:Мета: подати в систематизованому вигляді інформацію про розвиток в Україні драматичного мистецтва, визначити новаторство драматургів, внесок родини Тобілевичів у розвиток української драматургії, показати зв'язок театру з музикою, сценічними декораціями, одягом тощо; розвивати вміння знаходити і систематизувати, узагальнювати інформацію; виховувати почуття гордості за досягнення української культури. Теорія літератури: драматичний твір (повторення).
Обладнання: таблиці, створены учнями, портрети Феофана Прокоповича, М. Кропивницького, М. Старицького, І. Карпенка-Карого, Панаса Мирного.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
ПЕРЕБІГ УРОКУ
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ШКОЛЯРІВ. ОГОЛОШЕННЯ ТЕМИ Й МЕТИ УРОКУ
Шлях становлення українського національного професійного театру був довгим і тернистим, багатим на великі імена. Сьогодні можна впевнено казати, що це було унікальне явище не тільки в історії культури України, адже діяльність багатьох українських театральних діячів була визнана світом. Про це на нашому уроці.
Объяснение: как то у меня с Укр не особо пришлось переводчик юзать :(
ответ:Звичайний учень вивчає історію в школі, а потім частенько забуває її, пішовши з навчальної лави. У вузах і коледжах історія вивчається, але вже мимохідь… Але ж історія дає людині багато цінних знань про світ і життя. Вона багата прикладами того, як варто надходити, як не варто, і які людські дії до яких наслідків призводять цілі народи.
Історія здатна подарувати людині знання традицій і старовинної культури його народу і народів сусідніх. Від того, як влаштований національний костюм до історично сформованої народної кухні. Історія прикладами військових подвигів або досягнень, наприклад, в мистецтві, дає людині право і бажання пишатися своїм народом, та й взагалі людським видом – в цілому. Варто лише раз побачити мозаїки і розписи старовинних соборів, наприклад, щоб почуття гордості і натхнення прокинулися …
Объяснение: